وزارت امور خارجه: آمریکا و داعش همرزمانی در یک جبهه هستند | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۵ - ۱۳ دی ۱۳۹۹
وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه آمریکا در ظهور و توسعه تروریسم در منطقه خاورمیانه نقش کلیدی داشته است، طی پیامی داعش و آمریکا را همرزمانی در یک جبهه توصیف کرد.
وزارت امور خارجه
رویداد۲۴ همزمان با سالروز شهادت سردار قاسم سلیمانی در پی اقدام تروریستی و جنایتکارانه آمریکا در عراق، وزارت امورخارجه کشورمان با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: این یک واقعیت مستند است که ترامپ نیز به آن اذعان کرده است؛ اینکه آمریکا در توسعه تروریسم در منطقه ما نقشی اساسی ایفا کرده است، از القاعده گرفته تا داعش.

در ادامه این پیام آمده است: تعجب‌آور نیست که داعش برای ترور سردار سلیمانی توسط ایالات متحده هورا کشید: همرزمانی در یک جبهه. هرگزنمی‌بخشیم هرگزفراموش‌نمی‌کنیم

وزارت امورخارجه همچنین در پیام خود یک ویدئو منتشرکرده است که در آن تصاویری از جنایات داعش، مبارزات ایران با این گروه تروریستی، سخنان سردار سلیمانی هنگام اعلام پایان داعش در منطقه و همچنین صحبت‌های دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به نمایش درآمده که وقیحانه اذعان می‌کند واشنگتن مرتکب این جنایت بزرگ در عراق و به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همراهانش شده است.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: