تاریخ انتشار: ۲۰:۱۲ - ۱۳ دی ۱۳۹۹
پس از شرکت در جشنواره "با هپ رویاهاتو بساز"، با دعوت از دوستانتان برای نصب اپلیکیشن هپ، در جایزه باران کانون جوانه‌های بانک ملی ایران شرکت کنید.

 اپلیکیشن هپ

رویداد۲۴ جشنواره اپلیکیشن هپ با شعار با هپ رویاهاتو بساز که تا ۲۰ دی ماه تمدید شده بود به روز‌های پایانی خود نزدیک می‌شود و نوجوانانی که اپلیکیشن هپ را از سایت بانک ملی ایران، کافه بازار، مایکت، چارخونه و یا از طریق ارسال عدد ۲ به شماره ۱۰۰۰۰۵۵۶۶ دریافت و نصب کرده‌اند، جوایز خود را که شامل کمک هزینه خرید چهار عدد کنسول بازی PS۴ هر کدام به ارزش ١۰۰ میلیون ریال، کمک هزینه خرید ١٠ عدد گوشی تلفن همراه هر یک به ارزش ۶۰ میلیون ریال و کمک هزینه خرید ٥٠ عدد ساعت هوشمند هر یک به ارزش ۱۰ میلیون ریال است دریافت خواهند کرد.

اما در جایزه باران جدید کانون جوانه ها، افرادی که پیج کانون جوانه‌ها در اینستاگرام را دنبال کرده باشند، پس از نصب اپلیکیشن هپ می‌توانند با کامنت کردن کد معرف خود در این اپلیکیشن و منشن کردن یکی از دوستانشان در قرعه کشی ۶ جایزه ۵ میلیون ریالی نیز شرکت نمایند.
بیشتر بخوانید: چک‌های جدید، فقط تا سه سال معتبرند
لازم به ذکر است، کد معرف دارندگان هپ با عنوان «دعوت از دوستان» در قسمت پروفایل قابل دسترسی است و مهلت شرکت در این مسابقه نیز با پایان یافتن جشنواره رویاهاتو بساز به اتمام خواهد رسید.
 
منبع: پرتال بانک ملی
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: