تاریخ انتشار: ۱۵:۵۷ - ۱۴ دی ۱۳۹۹
روند کاهشی ارزش واقعی سهام عدالت تحت تأثیر روند نوسانی و کاهشی بازار سرمایه باز هم ادامه دارد و امروز نیز مانند روزهای اخیر ارزش سهام عدالت با ریزش همراه بود و ۹ هزار تومان معادل ۰.۱ درصد افت داشت.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

رویداد۲۴ امروز (یکشنبه ۱۴ دی) شاخص کل بورس با ریزش ۸۲۶۵ واحدی در آغاز دومین روز کاری خود در هفته جاری در ارتفاع یک میلیون و ۳۴۵ هزار واحد قرار گرفت امروز شاخص روند سینوسی و پرنوسانی را پشت سر گذاشت بطوریکه در ادامه روز این روند معکوس شد و شاهد روند صعودی و افزایش قیمت سهام در اغلب نمادها بودیم تا جایی که شاخص کل بورس با رشد ۱۳۲۸ واحدی در پایان دومین روز کاری خود در هفته جاری در ارتفاع یک میلیون و ۳۵۵ هزار واحد قرار گرفت و  شاخص کل ۰.۱۰ درصد و شاخص هم‌وزن ۰.۱۲ درصد رشد کردند.

بر اساس جدول نمادهای تاثیرگذار بر شاخص کل بورس نمادهای شستا، شپنا، بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. نمادهای برکت - گروه دارویی برکت، شستا - سرمایه گذاری تامین اجتماعی، شپنا - پالایش نفت اصفهان، خودرو - ایران خودرو،  ولپارس - لیزینگ پارسیان در صدر لیست نمادهای پربیینده بورس قرار داشتند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

 ارزش پورتفوی بورسی سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی امروز ۹ هزار و ۵۲۱ تومان کاهش یافت و به ۹ میلیون و ۹۴ هزار و ۶۸۲ تومان رسید. در معاملات دیروز ارزش این سهام عدالت به ۹ میلیون و ۱۰۴ هزار و ۲۰۳ تومان رسیده بود، اما امروز باز هم سهام موجود در سبد بورسی سهام عدالت. ۰.۱ درصد کاهش یافت. بر این اساس، ارزش ۶۰ درصد سهام عدالت آزاد شده نیز به ۵ میلیون و ۴۵۶ هزار و ۸۰۹ تومان افت کرد.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با  کاهش ۱.۰۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۵ هزار و ۸۰ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۱۶ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۱.۱۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۵ هزار تومان معامله شد.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: