تاریخ انتشار: ۲۱:۳۸ - ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
نماینده مردم تاکستان و قزوین در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نماینده مردم تاکستان و قزوین در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به دستاورد‌های گروه صنعتی ایران خودرو در حوزه داخلی سازی محصولات و تولید گیربکس شش دنده، گفت: نیرو‌های پر توان کشور و جوانان فعال در ایران خودرو موفق شدند تحول بزرگی را در صنعت خودروسازی کشور، با راهبری تیم مدیریت این مجموعه رقم بزنند.

ایران خودرو

رویداد۲۴ رجب رحمانی با اشاره به تلاش‌های مدیرعامل ایران خودرو و وزیر صمت در تحقق دستاورد‌های این خودروساز در نهضت داخلی سازی، عنوان کرد: تحولات خوبی در گروه صنعتی ایران خودرو صورت گرفته است.

نماینده ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی با اشاره به تولید و داخلی سازی گیربکس شش سرعته، بیان کرد: این محصول می‌تواند از منظر کاهش مصرف سوخت، نتایج مناسبی در صنعت خودروسازی کشور رقم بزند.
بیشتر بخوانید: گیربکس نیمه اتوماتیک ایران خودرو در آستانه تولید

وی با اشاره به جلوگیری از واردات خودرو‌های خارجی، اظهار کرد: خودروسازان داخلی به خصوص ایران خودرو، می‌توانند نیاز خودروی کشور را برطرف کنند. ما باید به رشد و توسعه صنعت خودروسازی کشور کمک کنیم.

رحمانی ضمن ابراز امیدواری از این‌که با حرکت جهادی ایران خودرو در رشد و توسعه محصولات، در آینده شاهد رقابت در بازار‌های خارجی خواهیم بود، تصریح کرد: امید است فکر و روحیه خودکفایی در ایران خودرو افزایش یابد؛ به این ترتیب می‌توانیم به دنیا ثابت کنیم که جوانان کشور می‌توانند با خودباوری روی پای خودشان بایستند.

نماینده مردم تاکستان و قزوین در مجلس شورای اسلامی، ابراز امیدواری کرد در آینده شاهد صادرات دستاورد‌ها و محصولات و خدمات جدید ایران خودرو، به کشور‌های خارجی و در قدم اول، خاورمیانه باشیم.
منبع: ایکوپرس
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۲
0
0
تنها تحول ایرانخودرو کلاشی و دزدی در بالاترین سطح بود
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: