تاریخ انتشار: ۱۴:۲۴ - ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

بیت کوین صعود خواهد کرد؟

کارشناس اقتصادی گفت: اصلاحات بیت کوین تحت تاثیر عوامل مختلفی است و افزایش عرضه موجب نزول ارزش این ارز دیجیتال شده است.

بیت کوین صعود خواهد کرد؟

رویداد۲۴ میرزایی، کارشناس اقتصادی، در خصوص ریزش اخیر ارزش بیت کوین، اظهار کرد: در خصوص روند اصلاحی بیت کوین، بهتر است روند قبلی بیت کوین را در سال ۲۰۱۷ بررسی کنیم تا متوجه شویم چنین اصلاحاتی در روند رو به رشد بیت کوین عادی است یا نه؟

او ادامه داد: بیت کوین در سال ۲۰۱۷ برای رسیدن به بالاترین حد خود، بار‌ها و بار‌ها بین ۳۰ تا ۳۵ درصد اصلاح شد. این صعود و نزول‌ها قسمتی از روند سالم رشد ارزش یک بیت کوین در بازار ارز دیجیتال را نشان می‌دهد. زمانی می‌توانیم این را یک حرکت خارج از عرف ببینیم که این اصلاح، عدد‌های بزرگ تری را به ما نشان می‌دهد.

میرزایی بیان کرد: در حال حاضر بعد از هر صعود بیت کوین ما باید شاهد اصلاحاتی در مقاطع مختلف باشیم. بیت کوین یک بخش کف سازی دارد. این روند نه تنها طبیعی بلکه منطقی است.


بیشتر بخوانید: آخرین خبر درباره ضوابط قانونی مبادله رمز ارز‌ها در کشور


به گفته این کارشناس اصلاحات بیت کوین تحت تاثیر عوامل مختلفی است. به طور مثال امکان دارد در یک نقطه ماینر‌ها تصمیم به فروش بگیرند و در نتیجه عرضه افزایش یابد و موجب ریزش قیمت‌های اولیه شود.

او گفت: با اصلاح ۳۰ درصدی بازار، بیت کوین خودش را برای رشد مجدد آماده می‌کند. در حال حاضر تا رسیدن به قله بیت کوین فاصله بسیاری داریم.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: