تاریخ انتشار: ۱۹:۲۶ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
فیلم خلاصه بازی استقلال و فولاد خوزستان را در ادامه ببینید.

فیلم خلاصه بازی استقلال و فولاد خوزستان

رویداد۲۴  در هفته هفدهم لیگ برتر استقلال با سرمربی جدیدش فرهاد مجیدی به مصاف فولاد خوزستان رفت. دیدار‌های استقلال و فولاد همیشه حساس و جذاب بوده و حالا که یک سر آن فرهاد مجیدی است و در سوی مقابل نیز جواد نکونام قرار دارد، باعث شده است که حساسیت این دیدار بیش از پیش افزایش یابد بخصوص اینکه دیدار‌های گذشته دو تیم پرحاشیه و پر از اتفاق بوده است.

آخرین باری که مجیدی و نکونام مقابل یکدیگر قرار گرفتند، جنجال‌های اهواز را در پی داشت و حالا فرهاد مجیدی که کمتر از ۷۲ ساعت از انتخابش به عنوان جایگزین محمود فکری می‌گذرد، در پی جبران شکست گذشته خود و اثبات توانایی‌های فنی اش است تا بالاخره آبی پوشان موفق شوند جواد نکونام را مغلوب کنند. مربی که در ۴ دیدار گذشته خود با تیم سابقش هرگز متحمل شکست نشده است.

فیلم گل استقلال به فولاد خوزستان

لحظات حساس بازی استقلال و فولاد خوزستان

دقیقه ۶: حرکت محمد نادری درون محوطه جریمه و برخورد او با عارف آقاسی باعث سرنگونی مدافع استقلال شد، ولی کمیل غلامی اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

دقیقه ۱۰: پرتاب اوت بازیکنان فولاد به درون محوطه جریمه با ضربه سر کولیبالی همراه شد که این توپ پس از برخورد به دیاباته در پشت محوطه جریمه به آیاندا پاتوسی رسید و شلیک سرضرب این بازیکن با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۰: حرکت خوب فولادی‌ها و پاس عالی شیمبا پشت مدافعین استقلال به ساسان انصاری رسید و ضربه چیپ این بازیکن از بالای سر رشید مظاهری در حال ورود به درون دروازه بود که سیداحمد موسوی مدافع استقلال توپ را از روی خط بیرون کشید و دروازه استقلال را از یک گل حتمی نجات داد.

دقیقه ۳۲: حرکت خوب استقلالی‌ها از سمت راست و نفوذ سیداحمد موسوی به درون محوطه جریمه باعث خلق یک موقعیت شد که پاس موسوی به قایدی با ضربه کم جان این بازیکن همراه بود که توپ او به کولیبالی برخورد کرد و این فرصت از دست رفت.

دقیقه ۳۸: توپ گیری خوب وریا غفوری در میانه میدان باعث خلق یک ضدحمله خطرناک شد که در ادامه پاس کاپیتان استقلال، دیاباته را در موقعیت تک به تک قرار داد، ولی ضربه چیپ این بازیکن ارتفاع لازم را نداشت که با واکنش خوب فروزان این توپ از دست رفت و در برگشت نیز مجددا دیاباته صاحب موقعیت شد، ولی ضربه او در شرایطی که تعادل لازم را نداشت با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

ترکیب استقلال و فولاد خوزستان

استقلال:
رشید مظاهری
محمد دانشگر
سیاوش یزدانی
محمد نادری
وریا غفوری
احمد موسوی
مسعود ریگی
آرش رضاوند
فرشید اسماعیلی
شیخ دیاباته
مهدی قایدی

سرمربی: فرهاد مجیدی

فولاد:
محسن فروزان
موسی کولیبالی
وحید حیدریه
عارف آقاسی
محمد میری
محمد آبشک
صالح حردانی
آیاندا پاتوسی
ساسان انصاری
فرشاد احمدزاده
لوسیانو پریرا

سرمربی: جواد نکونام

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: