تاریخ انتشار: ۱۷:۲۴ - ۲۶ فروردين ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۲ نظر

رابط احمدی نژاد با خانواده آیت الله هاشمی لو رفت

عبدالرضا داوری در توئیتی نوشت: از سال ۱۳۹۱، محمود احمدی نژاد، یک رابط و پیام رسان ثابت با خاندان رفسنجانی دارد که پیام طرفین را منتقل می‌کند.

رابطه محمود احمدی نژاد و خانواده رفسنجانیرویداد۲۴  در چند روز گذشته، فائزه هاشمی در گفتگویی در کلاب هاوس بیان کرد که محمود احمدی‌نژاد به او برای انتخابات ۱۴۰۰ پیشنهاد معاون اولی داده ولی او به خاطر عملکردش در سال ۸۸ و توهین‌هایی که به پدرش کرده نپذیرفته است.

دفتر احمدی نژاد به سرعت به اظهارات دختر آیت الله هاشمی واکنش نشان داد و در اطلاعیه نوشت:« این موضوع به قدری از واقعیت و حقیقت به دور است که نیاز به تکذیب نداشت، لیکن این دفتر جهت ثبت رسمی آن، قویاً و قاطعانه آن را تکذیب کرد.»

به دنبال این جنجال، عبدالرضا داوری، مشاور سابق رئیس دولت نهم و دهم، در توئیتی نوشت: از سال ۱۳۹۱، محمود احمدی نژاد، یک رابط و پیامرسان ثابت با خاندان رفسنجانی دارد که پیام طرفین را منتقل میکند. نام این فرد، «خ.ن» است و از اعضای دفتر رئیس جمهور در دولت دهم بود. او از طرف حمید بقایی ابتدا برای ارتباط با فاطمه هاشمی و سپس با سایر اعضای خاندان هاشمی ماموریت یافت.

رابط احمدی نژاد با خانواده آیت الله هاشمی لو رفت

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
0
1
احمدی نژاد حرف هایی که خودش گفته را تکذیب میکند میخواهید حرف فائزه خانم را تایید کند؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
0
0
همه اینها در پشت پرده با هم دوست هستند و این خیمه شب بازیهای ظاهری برای ایجاد هیجان در فضای سیاسی ایران انجام میشه که در مواقعی چون رای گیری و یا سوپاپ اطمینان شدن بکار بیایند
نظرات شما
پیشخوان