تاریخ انتشار: ۱۷:۰۸ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
جواد نکونام با انتقاد از رسانه‌ها گفت: تیم فولاد واقعا در آسیا عملکرد خوبی داشته است، اما فقط از استقلال و پرسپولیس صحبت می‌شود.

 لیگ قهرمانان آسیا

رویداد۲۴   تست کرونا سعادت حردانی بازیکن کلیدی فولاد خوزستان و همچنین یکی از مدیران اجرایی این باشگاه مثبت شد تا نگرانی جواد نکونام درباره بازی‌های آینده تیمش در آسیا افزایش یابد و به نوعی با بدشانسی رو به رو شود.

تیم فوتبال فولاد ایران از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه باید در ورزشگاه مرسول پارک شهر ریاض به مصاف النصر عربستان برود، اما مثبت شدن دو تست کرونای اعضای این تیم، ادامه بدشانسی‌های نکونام با فولاد است.
بیشتر بخوانید: بازگشت استراماچونی به فوتبال آسیا
سعادت حردانی بازیکن اصلی فولاد به همراه یکی دیگر از اعضای اجرایی باشگاه به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و اکنون در قرنطینه به سر می‌برند. نکته جالب این است که اعضای تیم فولاد پیش از بازی با النصر، شش بار آزمایش کرونا انجام داده بودند، اما هیچکدام از اعضا به ویروس مبتلا نبودند، اما در اولین آزمایش پس از بازی اول با النصر، تست کرونای دو عضو این تیم مثبت شد.

فولاد که تا کنون نتایج درخشانی علی‌رغم تمامی مشکلات از جمله بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، مصدومیت‌های اخیر ایوب والی، شروین بزرگ و موسی کولیبالی، مشکلات زمین تمرین در بعضی از روز‌ها در عربستان و … حال باید با این مشکل جدید نیز بجنگد. نکونام که عملکرد شاگردانش تحسین اهالی فوتبال و هواداران فولاد را منجر شده، دستش امشب خالی‌تر از سه بازی قبل خواهد بود.

فولاد امشب و از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه باید در ورزشگاه مرسول پارک به مصاف النصر برود، این دیدار را مهندس قاسم عراقی سوت خواهد زد.

برای سعادت حردانی و دیگر عضو کرونایی تیم فولاد آرزوی سلامتی و بهبود هرچه سریع‌تر داریم.
 
منبع: پارس فوتبال
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: