تاریخ انتشار: ۱۶:۰۷ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
امروز سهام عدالت همچنان در مسیر کاهشی باقی ماند و در شرایطی که شاخص کل بورس تهران ۰.۹ واحد درصد افت کرد، ارزش سهام عدالت کاهش ۱.۴ درصدی را تجربه کرد.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

رویداد۲۴ در جریان معاملات دو هفته گذشته در سال ۱۴۰۰ نمادهای شاخص‌ساز روندی نزولی داشتند و بورس امروز هم در دومین روز هفته با افزایش عرضه در عمده نمادهای بزرگ و کوچک در مدار منفی آغاز به کار کرد به طوری که شاخص کل بورس تهران در ابتدای معاملات بازار سرمایه قرمزپوش شد و شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه پنجم اردیبهشت‌ماه با ریزش ۱۱ هزار و ۵۲۰ واحدی به رقم یک میلیون و ۱۸۷ هزار و ۸۲۰ واحد رسید. در این روز شاخص کل ۰.۹۶ درصد و شاخص هم‌وزن ۰.۲۲ درصد کاهش داشتند.

«فملی»، «فولاد» و «فارس» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر منفی رابر شاخص بورس داشتند و «برکت»، «فملی»، «شستا» سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.

ارزش روز سهام عدالت

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۷ میلیون و ۸۱۳ هزار و ۸۴۱ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱.۴ درصد معادل ۱۱۳ هزار و ۶۲۰ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۶۸۸ هزار و ۳۰۴ تومان رسیده است.

ارزش روز سهام عدالت

ارزش روز دارایکم

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۱.۰۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۷۹۷ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۵۵۹ هزار و ۴۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۱.۳۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۷۵۸ تومان معامله شد.

ارزش روز دارایکم

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: