تاریخ انتشار: ۱۰:۳۶ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
تیم استقلال در بازی هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا باید برابر الاهلی عربستان قرار بگیرد.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل الاهلی

رویداد۲۴  شاگردان فرهاد مجیدی در سومین بازی خود در مرحله از دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا در حالی به مصاف الاهلی امارات می‌روند که برای قطعی شدن صعود به دور بعد نیاز مبرم به سه امتیاز این دیدار دارند.

در پست دروازه‌بان بعید است که مجیدی تغییری داشته باشد و مظاهری که در تیم تورنمنت اشتباه عجیبی نداشته برابر الاهلی برای پنجمین بار در مسابقات آسیایی پیراهن استقلال را برتن خواهد کرد.

در خط دفاعی به نظر می‌رسد مرادمند دوباره استراحت کند و غلامی به جای تو در کنار وریا غفوری، سیاوش یزدانی و هروویه میلیچ بازی کند. میلیچ در سمت چپ دفاع جانشین نادری مصدوم می‌شود.

با توجه به اینکه دیاباته از خط حمله در این بازی غایب است، قابل پیش بینی است که مجیدی به آرمان رمضانی به عنوان مهاجم ثابت بازی نمی‌دهد تا در تقابل با الاهلی سه مهاجم داشته باشد و بنابراین چهار هافبک برابر نماینده عربستان محتمل‌تر است. به همین ترتیب مهدی مهدی پور، مسعود ریگی، آرش رضاوند و فرشید اسماعیلی چهار بازیکنی هستند که احتمال حضورشان در ترکیب اصلی از سایر بازیکنان بیشتر است.

امیرارسلان مطهری و مهدی قایدی هم در این بازی دو مهاجم آبی‌ها خواهند بود که در مسابقات قبلی هم در گلزنی و هم ارسال پاس گل عملکرد مناسبی داشته‌اند و در غیاب دیاباته برای این جدال سخت در دسترس هستند؛ بنابراین ترکیب احتمالی استقلال مقابل الاهلی به شرح زیر است:

محمد رشید مظاهری، وریا غفوری، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، هروویه میلیچ، مهدی مهدی‌پور، مسعود ریگی، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی، ارسلان مطهری و مهدی قایدی

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: