تاریخ انتشار: ۲۱:۳۰ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
بهای هر اونس طلا در بازار جهان امروز نسبت به روز گذشته ۱۳ دلار افزایش یافت و در بازار ایران هر گرم طلای ۱۸ عیار نسبت به روز چهارشنبه با ۲۵ هزار تومان افزایش به یک میلیون و ۲۳ هزار تومان رسید.

آینده قیمت طلا و سکهرویداد۲۴ امروز طلا و سکه در بازار تهران اندکی صعودی شد و هر اونس طلا در بازار جهانی هم دیروز با ۱۳ دلار افزایش با قیمت یک هزار و ۸۴۳ دلار معامله شد. فعالان بازار طا می‌گویند که بازار طلا از مذاکرات وین تا حدی مایوس شده‌اند و همین مساله بر افزایش قیمت ارز تاثیر گذاشته است.

دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره پیش‌بینی خود از قیمت‌های فردا در بازار طلا و جواهر به تجارت‌نیوز گفت: با توجه به بسته بودن بازارهای جهانی و کاهش میزان تقاضا قیمت طلا فردا تغییری نمی‌کند
به گفته نادر بذرافشان در ۱۰ روز گذشته فروش سکه و طلا در بازار زیاد بود اما حالا با افزایش قیمت دلار تقاضا برای خرید طلا و سکه دوباره کاهشی شده است.

او همچنین گفت: در شرایط فعلی مردم سر درگم و بیشتر نظاره‌گر هستند، چرا که نسبت به شوک قیمت در بازار طلا هراس دارند. از این‌رو به جای خرید یا فروش طلا ترجیح می‌دهند تماشاچی باشند.


بیشتر بخوانید: قیمت طلا هفته جاری بالاتر می‌رود


در بازار امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار نسبت به روز چهارشنبه با ۲۵ هزار تومان افزایش به یک میلیون و ۲۳ هزار تومان رسید. سکه طرح جدید و نیم سکه هر یک با ۲۰۰ هزار تومان افزایش با قیمت ۱۰ میلیون و ۲۲۰ هزارتومان معامله شد و نیم سکه هم به قیمت پنج میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید.

ربع سکه با ۱۰۰ هزار تومان افزایش با قیمت سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و بهای سکه یک گرمی هم با ۲۰۰ هزار تومان افزایش قیمت، با نرخ دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان معامله شد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: