تاریخ انتشار: ۱۴:۵۳ - ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
مدیرعامل شرکت ایدم عنوان کرد
مدیرعامل شرکت ایدم ضمن اشاره به دستاورد‌های سال ۹۹ این شرکت که در حوزه تولید موتور‌های دیزل فعال است، گفت: تولید موتور‌های دیزلی نسبت به سال گذشته ۱۶۹ درصد رشد داشته است.

رشد ۱۹۰ درصدی عملکرد درآمدی شرکت ایدم در سال ۹۹

رویداد۲۴ محمد رستم نژاد بیرنگ افزود: در سال ۹۹ مدل درآمدی جدید شرکت ایدم با هدف رشد درآمدزایی، خروج از زیان دهی و رسیدن به سودآوری پایدار با حفظ منافع گروه صنعتی ایران خودرو و نیز پاسخگویی به نیاز گروه ایران خودرو دیزل به عنوان رسالت اصلی این شرکت تعریف شد.

وی ادامه داد: رسیدن به سودآوری بعد از بیش از یک دهه زیان دهی متوالی، ثبت بیشترین آمار عملکرد تولید بعد از ۹ سال، شروع مجدد تولید موتور ۴۵۷ بعد از ۱۰ سال توقف تولید و نیز خروج شرکت از شمولیت ماده ۱۴۱ و اصلاح ساختار مالی شرکت از جمله دستاورد‌های شاخص این شرکت در سال ۹۹ بوده است؛ ایدم در سال گذشته رشد ۱۹۰ درصدی عملکرد درآمدی را محقق کرده است.

وی در ادامه با اشاره به برنامه‌های ایدم برای سال جاری، خاطرنشان کرد: امسال که بنا بر منویات مقام معظم رهبری سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی‌ها نام‌گذاری شده، برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات لازم برای رشد ۱۶۱ درصدی نسبت به عملکرد سال ۱۳۹۹ انجام گرفته است.

رستم نژاد بیرنگ هم چنین با اشاره به پروژه‌های توسعه محصول، اظهار کرد: با عنایت به محدودیت‌های زیست محیطی کشور و با هدف ارتقای توان رقابت‌پذیری محصولات تولیدی و تحقق اهداف مدل درآمدی، ارتقای تمامی محصولات تولیدی تا سطح استاندارد آلایندگی EURO۵ EEV و بهبود سیستم سوخت رسانی با تبدیل آن به ریل سوخت برنامه ریزی شده است و در حال حاضر در مرحله تست‌های کالیبراسیون و دریافت گواهینامه‌های عملکرد و آلایندگی قرار دارد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: