رونمایی از اولین خرید فصل آینده یحیی گل محمدی | رویداد24
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۵ - ۰۳ تير ۱۴۰۰
یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس برای تقویت خط دفاعی این تیم در فصل آینده خواهان جذب علی نعمتی مدافع پدیده مشهد است.

نقل و انتقالات پرسپولیس

رویداد۲۴ این مدافع چپ پا که شاگرد قدیمی گل محمدی بوده و قادر است در دو پُست دفاع چپ و وسط بازی کند در نیم فصل زمستانی نیز مورد توجه سرمربی پرسپولیس قرار گرفت.

با این وجود اختلاف مالی پرسپولیس با باشگاه مشهدی  بر سر پرداخت مبلغ رضایتنامه یحیی گل محمدی باعث شد تا انتقال نعمتی نیز فعلاً منتفی شود و سید مهدی رحمتی سرمربی مشهدی‌ها با این جدایی مخالفت کرد.

علی نعمتی چندی پیش در خصوص اینکه چرا در نیم فصل دوم راهی پرسپولیس نشد، گفته بود: من گزینه نخست یحیی گل محمدی برای خط دفاعی پرسپولیس بودم. صحبت‌های در خصوص انتقال من صورت گرفت اما من با پدیده قرارداد دارم. هرکاری از دست برمی‌آمد انجام دادم تا به پرسپولیس بروم  و تمام سعی و تلاش خود را کردم اما در نهایت تصمیم گیرنده نهایی کادر فنی و باشگاه بودند. تیم به من نیاز داشت و تصمیم آنها این بود که من در مشهد بمانم و من هم قبول کردم. از همین جا از همه  هواداران پرسپولیس نیز ممنون هستم که پیگیر حضور من در این تیم بودند و به من لطف داشتند.

درهمین راستا شنیدیم علی نعمتی فصل آینده نیز با باشگاه پدیده مشهد قرارداد دارد اما در مذاکرات اخیرش با مسئولان پرسپولیس قول داده است که خودش رضایتنامه اش را بگیرد.


بیشتر بخوانید: خط قرمز گل‌محمدی روی ستاره‌های سابق پرسپولیس


البته پیش بینی می شود این خبر با تکذیب باشگاه پرسپولیس روبرو شود چرا که بازی های این تیم در فصل جاری هنوز تمام نشده است.

باشگاه های ایرانی برخلاف باشگاه های معتبر دنیا اخبار مربوط به نقل و انتقالات خود را با این تصور تکذیب می کنند که روی بازیکنان کنونی آنها تأثیر منفی می گذارد.

با این حال خبر مربوط به قول و وعده علی نعمتی کاملا جدی است و صحت دارد. این مدافع خوش استیل علاقه بسیاری به پرسپولیس دارد و دوست داشت سال گذشته قرمز پوش شود.

ظاهرا علی نعمتی در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته وقتی نتوانست پرسپولیسی شود و درمشهد ماند از یکی از مسئولان پدیده قول گرفت این اتفاق در نقل و انتقالات تابستانی و پیش از شروع لیگ بیست و یکم بیفتد.

نعمتی هم که روی قول این آقا حساب باز کرده به پرسپولیسی ها قول فصل بعد را داده است!

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: