تاریخ انتشار: ۱۶:۴۵ - ۲۷ تير ۱۴۰۰
همزمان با افت شاخص بورس، امروز ارزش سهام عدالت نیز کاهش یافت. ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی در پایان معاملات امروز بازار سرمایه ۹۲ هزار تومان معادل ۱.۱ درصد کاهش یافت.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

رویداد۲۴ شاخص بورس امروز با روند نزولی شروع به کار کردو نمای ابتدایی نقشه بازار را به رنگ قرمز درآورد. روند نزولی سهام شرکت‌ها، شاخص بورس تهران را در نیمه معاملات تا ۱۱ هزار واحد کاهش داد و به مرز ۱.۳ میلیون واحدی رساند، اما بعد از رسیدن به این نقطه شاخص مجددا صعودی شد و تا پایان معاملات امروز یکشنبه ۲۷ تیرماه با کاهش هشت هزار و ۳۲۶ واحدی در محدوده یک میلیون و ۳۰۲ هزار و ۹۱۴ واحد متوقف شد. امروز شاخص کل ۰.۶۴ درصد و شاخص هم‌وزن ۰.۵۶ درصد کاهش داشت.

«فولاد»، «نوری» و «کگل» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر منفی رابر شاخص بورس داشتند و «میدکو»، «تاپیکو» و «شستا» بیشترین اثر مثبت را بر شاخص بورس داشتند. «شستا»، «برکت»، و «ومدیر» سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.

ارزش روز سهام عدالت

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۸ میلیون و ۹۵ هزار و ۵۴۱ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱.۱ درصد معادل ۹۲ هزار و ۷۹۱ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۸۵۷ هزار و ۳۲۴ تومان رسیده است.

ارزش روز سهام عدالت

ارزش روز دارایکم

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۱.۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۱۴۱ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۴۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۲.۰۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۱۰۹ تومان معامله شد.

ارزش روز دارایکم

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: