تاریخ انتشار: ۰۹:۲۶ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

مدیرعامل بانک ملت: وزیر پیشنهادی اقتصاد، چهره‌ای علمی و مقبول در حوزه اقتصادی است

مدیرعامل بانک ملت اظهار داشت: آقای دکتر خاندوزی چهره‌ای علمی و مقبول در حوزه اقتصادی هستند و حضور ایشان در وزارت امور اقتصادی و دارایی می‌تواند منشا تحولات مثبت برای اقتصاد و کشور باشد.

رویداد۲۴ به گزارش روابط عمومی بانک ملت، دکتر محمد بیگدلی در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی در خصوص وزیر پیشنهادی وزارت امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: آقای دکتر خاندوزی چهره‌ای علمی و مقبول در حوزه اقتصادی هستند و حضور ایشان در وزارت امور اقتصادی و دارایی می‌تواند منشا تحولات مثبت برای اقتصاد و کشور باشد.

مدیرعامل بانک ملت افزود: آقای دکتر خاندوزی، منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی هستند و تجارب ایشان در کمیسیون اقتصادی مجلس قطعاً به موفقیتشان در سمت وزارت اقتصاد کمک شایانی خواهد کرد، چون اعضای کمیسیون نسبت به بخش‌های مختلف اقتصادی اشراف کافی دارند.

دکتر بیگدلی ادامه داد: معرفی ایشان که به امید خداوند متعال با رای اعتماد نمایندگان محترم مجلس همراه خواهد بود، منویات مقام معظم رهبری در خصوص استفاده از نیرو‌های جوان انقلابی را محقق خواهد کرد و این حسن انتخاب از سوی ریاست جمهوری محترم قابل تحسین است.

مدیرعامل بانک ملت از آقای خاندوزی به عنوان فردی با روحیه تحول گرایی و متکی بر توان داخلی یاد کرد و ابراز امیدواری کرد، این وزیر پیشنهادی با رای بالای اعتماد نمایندگان مجلس، تصدی وزارت خانه مهم اقتصاد را به عهده بگیرد.

دکتر بیگدلی در پایان بر آمادگی بانک ملت برای همکاری کامل در اجرای برنامه‌های جدید وزارت امور اقتصادی و دارایی در حوزه بانکی تاکید کرد.

مدیرعامل بانک ملت: وزیر پیشنهادی اقتصاد، چهره‌ای علمی و مقبول در حوزه اقتصادی است

خبر های مرتبط
برچسب ها: بانک ملت
نظرات شما