تاریخ انتشار: ۱۳:۱۹ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰
عضو هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا در بازدید از مرکز واکسیناسیون قطعه سازان:

روند واکسیناسیون قطعه سازان به خوبی در حال انجام است

عضو هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا گفت: روند واکسیناسیون قطعه سازان به خوبی و با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی در حال انجام است و به عنوان مثال در یک هفته نخست، ۳ هزار و ۵۰۰ نفر دوز اول واکسن کرونا را در مرکز فرزانگان دریافت کرده اند.

روند واکسیناسیون قطعه سازان به خوبی در حال انجام است

رویداد۲۴ به گزارش سایپانیوز، بهمن حسین زاده درباره روند واکسیناسیون فعالان مجموعه‌های قطعه ساز که در پایگاه فرزانگان در حال انجام است، گفت: واکسیناسیون قطعه سازان از هفته گذشته آغاز شد و در مرکز فرزانگان تاکنون ۳ هزار و ۵۰۰ نفر دوز اول واکسن کرونا را دریافت کردند.

وی با بیان اینکه در راستای توزیع مناسب واکسن، سایت‌های مختلف نسبت به واکسیناسیون فعالان صنعت خودرو، مجموعه‌های قطعه سازی و سپس گروه خدمات پس از فروش خودرو اقدام می‌کنند، تصریح کرد: شرکت‌های قطعه ساز در زمان معین نیرو‌های خود را به مرکز واکسیناسیون اعزام می‌کنند تا ضمن جلوگیری از هر گونه ازدحام، بتوان پروتکل‌های بهداشتی را به خوبی رعایت کرد.

عضو هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا گفت: روند واکسیناسیون فعالان صنعت قطعه سازی که شامل قطعه سازان دولتی و غیر دولتی می‌شود بر اساس معرفی نامه‌ای است که شرکت‌های خودروسازی ارایه کرده اند.

وی با تاکید بر اینکه واکسیناسیون سراسری فعالان صنعت خودرو و قطعه سازی کار بسیار بزرگی بود که در مجموعه‌های خودروسازی دنبال شد، افزود: با توجه به اینکه نیروی انسانی ماهر اصلی‌ترین سرمایه شرکت‌ها و موسسات می‌باشد و از طرفی این متخصصین و کارگران در صنعت خودروسازی در شیفت‌های طولانی مشغول به کار هستند، از اصلی‌ترین دغدغه‌های مدیران صنعت خودروسازی حفظ سلامتی این عزیزان بود که با واکسیناسیون نیروی انسانی تمام تلاشمان را در حفظ سلامتی آن‌ها انجام می‌دهیم.

خبر های مرتبط
برچسب ها: سایپا ، اخبار سایپا
نظرات شما