تاریخ انتشار: ۱۰:۴۵ - ۲۴ مهر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر

ماجرای تجاوز به دختر عکاس و خودکشی بخاطر رفتار قاضی

 روز گذشته خبری مبنی بر تجاوز فردی به یک دختر عکاس بوشهری در یکی از باغ ویلاها در فضای مجازی پیچید که به نقل از نزدیکان وی، ادعا شده بود که دختر پس از رفتار و بی اعتنایی قاضی خودکشی کرده است. این خبر باعث شد که واکنش‌های زیادی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی مطرح شود.

اخبار حوادث
رویداد۲۴ در همین راستا، دادگستری استان بوشهر با انتشار مطلبی نوشت: در پی طرح شکایتی مبنی بر آدم‌ربایی و تجاوز به خانمی در بوشهر، پرونده‌ای تشکیل و به یکی از قضات قاطع و حساس استان در رسیدگی به این قبیل پرونده‌ها، ارجاع می‌شود.

این گزارش می‌افزاید: با مراجعه شاکی نزد قاضی، وی اعلام می‌کند که حدود بیست روز پیش از سوی فردی مورد تجاوز قرار گرفته است و قاضی پس از استماع اظهارات این خانم، سریعاً دستورات لازم را در جهت تکمیل تحقیقات و ارائه ادله جرم صادر کرده و از شاکی می‌خواهد که در صورت وجود مدارک و به‌منظور تسریع در روند تحقیقات، فوراً آن را به مرجع قضایی ارائه دهد.

بنابراین گزارش، شاکی علی‌رغم اینکه مدعی وجود یک فایل صوتی برای اثبات جرم شده بود ولی دیگر به‌منظور پیگیری شکایت به دستگاه قضایی مراجعه نمی‌کند.

گفتنی است، کالبدشکافی جسد به‌منظور بررسی علت فوت صورت‌گرفته و نتیجه آزمایشات به مرجع قضایی اعلام می‌شود.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
غلامحسن.موسوی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
0
1
من.بانظراین.خانم.موافق‌هستم.چونکه.برای.من.همینطور.مشکل‌به‌وجود‌آمده.بود.واقعا.باید.ان.خانم.۴شاهدداشته‌باشد.وقسم.بخورند‌که.دیدند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: