تاریخ انتشار: ۱۳:۱۰ - ۲۶ مهر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر

۱۰۰ میلیون تومان اجاره خودرو برای شب عروسی!

برای ودیعه طلا، ارز و بیت کوین هم قبول می‌کنیم. معادل ۲۰۰ میلیون تومان، بیت کوین می‌گیریم.

۱۰۰ میلیون تومان اجاره خودرو برای شب عروسی!

رویداد۲۴  برخی برای مراسم عروسی خودروی لوکس اجاره می‌کنند و برخی هم برای مراسمات خاص دیگر مانند شرکت‌هایی که مهمان خارجی دارند. اما یک سر بازار اجاره خودرو‌های لوکس به «دور دور کردن» می‌رسد! هر شب دو تا ۱۵ میلیون تومان. البته شرکت‌های اجاره خودرو کمتر از یک هفته خودرو اجاره نمی‌دهند.

به گزارش تجارت‌نیوز، یکی از شرکت‌هایی که انواع خودرو‌های لوکس خارجی اجاره می‌دهد: برخی فقط برای دور دور کردن خودرو اجاره می‌کنند. بستگی به سلیقه فرد دارد، اما بیشتر خودرو‌های بی‌ام‌و، جنسیس کوپه و تویوتا GT ۸۶ و شاسی برای دور دور می‌برند.

خودرو‌های خارجی دارم از هر شب دو میلیون تومان تا ۱۵ میلیون تومان. خودروی بی‌ام‌و i ۸ هر شب ۱۵ میلیون تومان اجاره می‌دهیم. سانتافه و اپتیما هم دو میلیون تومان می‌شود. برای کسانی که دور دور می‌کنند، یک شب خودرو اجاره نمی‌دهیم. هفتگی اجاره می‌دهیم.

اجاره پورشه پانامرا، برای دست کم یک هفته حدود ۵۰ میلیون تومان خرج دارد. حداقل اجاره برابر با حقوق ۱۸ ماه یک کارگر با حداقل حقوق وزارت کاری می‌شود! اگر هم با هزینه ۱۵ میلیون تومانی حساب کنیم برابر با ۳۹ ماه حقوق یک کارگر می‌شود.

برای اجاره خودرو حتما باید یک چک یا سفته لازم است. در این چک و سفته هم باید معادل قیمت خودرویی که می‌خواهید اجاره کنید، بنویسید. به جز چک و سفته، اما باید مبلغی برای ودیعه نیز پرداخت شود. از ۱۰۰ میلیون تومان تا ۱۵۰ میلیون. البته برخی از شرکت‌های اپشن‌هایی برای اجاره خودرو دارند.

یکی از این شرکت‌ها می‌گوید: «برای ودیعه طلا، ارز و بیت کوین هم قبول می‌کنیم. معادل ۲۰۰ میلیون تومان، بیت کوین می‌گیریم.»

خبر های مرتبط
برچسب ها: خودرو
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
0
0
از حرص وآز وهمچنین نداری مردم بهره کشی میکنن...بالاخره این نیز بگذرد
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: