تاریخ انتشار: ۰۹:۱۳ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰

جزییات کمپین اپراتور موبایلی که به ساخت مدرسه ختم شد

کمپین «نیکوکاری» یکی از اپراتور‌های تلفن همراه کشور منتج به ساخت مدرسه‌ای در منطقه کم برخوردار سیستان و بلوچستان شد.

جزییات کمپین اپراتور موبایلی که به ساخت مدرسه ختم شد

رویداد۲۴ ورود کاروان عدالت آموزشی بنیاد احسان به استان سیستان و بلوچستان با هدف ایجاد ارتباط و هم افزایی بیشتر بین گروه‌های جهادی مرتبط با آموزش، همراه با افتتاح مدرسه «رویش احسان» شد که مشترکان تلفن همراه نیز در ساخت آن سهیم بودند.

مشترکان همراه اول که با بخشش امتیازات باشگاه فیروزه‌ای خود در ساخت این مدرسه ۳ کلاسه مشارکت داشتند، از سال گذشته همراه با کمپین مسئولیت اجتماعی این اپراتور، آستین بالا زدند.

این کمپین سال گذشته در بخش «نیکوکاری» باشگاه فیروزه‌ای همراه اول با هدف ساخت مدرسه در منطقه‌ای کم برخوردار استارت خورد و مشترکان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه می‌توانستند با مراجعه به بخش «نیکوکاری» باشگاه فیروزه‌ای در اپلیکیشن یا وبسایت «همراه من» به آدرس my.mci.ir و اختصاص بخشی از امتیازات خود، در ساخت این مدرسه مشارکت کنند.

جزییات کمپین اپراتور موبایلی که به ساخت مدرسه ختم شد

براساس این کمپین که قرار بود پس از پایان این طرح در باشگاه فیروزه ای، معادل ریالی امتیازات اختصاص یافته توسط مشترکان به ساخت این مدرسه اعطا شود، نهایتا ۳۰۰ میلیون تومان از سمت اعضای باشگاه مشتریان همراه اول به ساخت مدرسه «رویش احسان» در روستای چاه شاهو از توابع شهرستان زاهدان اختصاص یافت.

همراه اول به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه ایران در راستای تحقق برنامه چشم انداز خود، فعالیت‌های مسؤولیت اجتماعی اش را ذیل سه محور «حمایتگری و اسپانسرینگ»، «اقدامات بشردوستانه» و «محیط زیست» تعریف کرده است.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: