تاریخ انتشار: ۱۵:۴۳ - ۰۵ آذر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر

پاسخ ۳۰ صفحه‌ای علی لاریجانی به شورای نگهبان درمورد رد صلاحیتش

علی لاریجانی داوطلب عدم احراز صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ پس از آنکه دلایل شورای نگهبان را دریافت کرده است با متنی حدود ۳۰ صفحه به تمام مسائل و شبهات مطرح شده پاسخ داده و آن را برای سران قوا و بسیاری از شخصیت‌های سیاسی کشور ارسال کرده است.

علی لاریجانی

رویداد۲۴ پس از آنکه شورای نگهبان اعلام کرد دلایل عدم احراز صلاحیت علی لاریجانی را به وی اعلام کرده است، رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی در متنی تفصیلی به مباحث مطرح شده از سوی شورای نگهبان پاسخ داده و مکتوب مباحث خود را برای سران قوا و بسیاری از شخصیت‌های سیاسی ارسال کرده است.

لاریجانی در متنی که حدود ۳۰ صفحه است سعی کرده به همه شبهات و سوالات شورای نگهبان پاسخ دهد. وی اظهار کرده، هرچند این قبیل اقدامات دیگر سودی برای وی ندارد اما باعث اصلاح رویکرد شورای نگهبان می‌شود.

پیشتر با عدم احراز صلاحیت علی لاریجانی برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰، وی خواستار اعلام دلایل عدم احراز صلاحیت خود شده بود.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: علی لاریجانی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ایران
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۵
0
1
حداقل خلاصه آن ۳۰ صفحه دروغین را به اطلاع مردم میرساند تا مردم ایران بدانند که البته میدانند عامل فقر وفلاکت مردم کیست وصد البته علی لاریجانی هم بابت تمام کارهایی که میتوانست در مقام ریس مجلس انجام بدهد وانجام نداد حقش همین بلایی بود که به سرش امد
نظرات شما