تاریخ انتشار: ۱۲:۵۲ - ۰۹ آذر ۱۴۰۰

کرونا بیت کوین را زمین می‌زند؟

بیت‌کوین حالا به محدوده ۵۷ هزار دلار بازگشته و بسیاری عقیده دارند خطر ریزش بیت‌کوین از محدوده حمایتی ۵۳ هزار دلار از بین رفته است.

قیمت روز ارزهای دیجیتال

رویداد۲۴ تنها سه روز پس از اینکه کندل روزانه در نمودار بیت‌کوین زیر ۶۰ هزار دلار بسته شد بیت‌کوین تا ۵۳ هزار دلار ریزش کرد و حالا هم دوباره محدوده مقاومتی ۵۵ تا ۵۶ را پشت سر گذاشته و در محدوده ۵۷ هزار دلار معامله می‌شود.

بیت‌کوین در زمان بی‌سابقه رشد کرد و کندل هفتگی بالای ۵۷ هزار دلار بسته شد و بنابراین این رشد قیمت باعث شد تا قیمت بیت‌کوین بالاتر از میانگین قیمت دو ماه اخیر خود بسته شود.

  میانگین متحرک نمایی ۲۱ روزه (EMA) در محدوده ۵۲ هزار و ۵۰۰ روندی صعودی برجای گذاشته است.

  محدوده ۶۰ هزار دلار یک محدوده مقاومتی برای بیت‌کوین محسوب می‌شود و بیت‌کوین فعلا نتوانسته این مقاومت را پشت سر بگذارد.

  رشد قیمت بیت‌کوین از محدود ۵۳ تا ۵۷ هزار دلار بسیاری از معامله‌گران را غافلگیر کردهاست.داده‌ها نشان می‌دهد حدود ۳۰۰ میلیون دلار در این رشد لیکوید شده است.

  کرونا و تکرار مارس ۲۰۲۰

  نوع جدیدی از کرونا در آفریقا پیدا شده و این خبر باعث ریزش بازارهای جهانی و طلا شده است اما در رابطه با تاثیر این خبر بر ارزهای دیجیتال فعلا باید صبر کنیم.

  خبر کرونای جدید در وهله اول بازار رمزارزها را با ریزش همراه کرد و بازارهای مالی آسیا هم ریزش زیادی را تجربه کردند و کارشناسان عقیده دارند ریزش این بازار ادامه دارد.

  اما کارشناسان عقیده دارند بیت‌کوین مانند مارس ۲۰۲۰ عمل کند و بتواند از سوی جدید کرونا برای ایجاد سقف‌های بالاتر استفاده کند.

  از ۵۰ هزار دلار ریزش می‌کنیم؟

  طبق داده‌های زنجیره‌ای و تحلیل میزان سفارش‌ها متوجه می‌شویم که بیت‌کوین دیواری حمایتی در محدوده ۵۰ هزار دلار که ریزش از این سطح به نوعی بعید به نظر می‌رسد.

  یک معامله‌گر در توئیت خود نوشت: من اصلا نمی‌دانم شما برای چه اینقدر می‌ترسید این ریزش بزرگترین فرصت خرید موجود است.


  بیشتر بخوانید: پیش‌بینی بیت‌کوین تا پایان سال


  همبستگی قیمت در راه است؟

  چند هفته آینده برای بیت‌کوین بسیار مهم است چون برخی از همبستگی‌های مهم را ایجاد می‌کند یا از دست می‌دهد.

  برخی عقیده دارند اگر تا چند هفته آینده همبستگی بیت‌کوین درست تشکیل شود سیگنال رشد این ارز تا ۲۸۰ هزار دلار صادر می‌شود. البته در صورتی که بیت‌کوین بتواند دیدگاه سرمایه‌گذاران طلا را جذب کند.

  در صورتی بیت‌کوین ۲۸۰ هزار دلاری می‌شود که ارزش بازار رمزارزها به اندازه ارزش بازار طلا شود.

  قیمت بیت‌کوین به کجا ختم می‌شود؟

  در نظرسنجی حساب توئیتر ارز دیجیتال بیت‌کوین ۵۰ هزار پاسخ‌دهنده پیش‌بینی کردند بیت‌کوین نوامبر را بالای ۵۰ هزار دلار به پایان می‌رساند.

  اکثر کارشناسان عقیده بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ یک روند صعودی را شروع می‌کند و تا محدوده ۸۰ هزار دلار رشد می‌کند.

  خبر های مرتبط
  خبر های مرتبط
  برچسب ها: بیت کوین
  نظرات شما