تاریخ انتشار: ۱۴:۵۱ - ۱۴ آذر ۱۴۰۰

ادامه صعود قیمت ها در بازار طلا و سکه

امروز قیمت هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۱۳ میلیون و ۵۲ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به دیروز ۳۶ هزار تومان افزایش یافت.

ادامه صعود قیمت ها در بازار طلا و سکه

رویداد۲۴ به گزارش همشهری آنلاین، امروز‍ یکشنبه (۱۴ آذر ۱۴۰۰) در حدود ساعت ۱۴ و ۳۰ قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۱۳ میلیون و ۵۲ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به آخرین دیروز حدود ۳۶ هزار تومان افزایش یافت.

همزمان با افزایش قیمت دلار در بازار آزاد که قیمت آن امروز به ۳۰ هزار و ۲۵۰ تومان تا لحظه ثبت این خبر رسید، قیمت طلا و سکه نیز همچنان به روند صعودی خود در بازار ادامه داد. روند فعلی مذاکرات برجامی و پایان دور هفتم مذاکرات وین، مهم‌ترین عامل تاثیرگذار روانی بر بازار این روز‌های ارز و طلا عنوان می‌شود که موجب افزایش قیمت دلار و در نتیجه آن افزایش قیمت طلا و سکه شده است.

اما امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۱۲ میلیون و ۹۰۶ هزار تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته قیمت آن ۱۰۵ هزار تومان افزایش یافت.

نیم‌سکه بهار آزادی نیز با قیمت ۶ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز گذشته ۱۱۰ هزار تومان گران‌تر شد.

ربع‌سکه بهارآزادی نیز امروز با قیمت ۳ میلیون و ۹۰۵ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز گذشته ۵۵ هزار تومان افزایش یافت.

قیمت هر سکه یک گرمی نیز به ۲ میلیون و ۳۵۱ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به آ روز گذشته یک هزار تومان گران‌تر شد.

قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار نیز به یک میلیون و ۳۰۳ هزار و ۷۰۰ تومان رسید که قیمت آن نسبت به روز گذشته ۵ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش یافت.

امروز قیمت اونس جهانی طلا نیز ۱۷۸۳ دلار اعلام شد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار بانک ملی
نظرات شما