تاریخ انتشار: ۱۰:۱۰ - ۲۹ دی ۱۴۰۰

آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس/ معاوضه مهاجم سرخ‌ها با هافبک لیگ برتری

پرسپولیس هم‌اکنون ۴ جای خالی برای جذب بازیکن دارد و ممکن است با جدایی یکی دو بازیکن، جاهای بیشتری هم باز شود.

آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس

رویداد۲۴ هفته گذشته وزیر ورزش رسما رضا درویش، مدیرعامل سابق باشگاه سایپا را به‌عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس انتخاب کرد. پیش از این بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس با انتشار متنی مشترک در اینستاگرام، خواهان انتخاب مجید صدری به‌عنوان مدیرعامل باشگاه بودند و به همین دلیل انتخاب درویش چندان به مذاق آنها خوش نیامد. درویش قبل از بازی با فجرسپاسی حکم مدیرعاملی را از حمید سجادی گرفت و به اردوی پرسپولیس رفت. اما بعد از حضور در اردو با برخوردهای خوبی مواجه نشد.

حتی یکی از بازیکنان قدیمی پرسپولیس بعد از رودرروشدن با درویش، گفت: «ما انتظار داشتیم آقای صدری در پرسپولیس بماند، نه اینکه وزارت ورزش شخص دیگری را به‌عنوان مدیرعامل انتخاب کند!» البته درویش واکنش خاصی به این موضوع نشان نداد ولی او به‌خوبی می‌داند که در پرسپولیس کار سختی پیش رو دارد. مدیرعامل جدید سرخ‌پوشان بعد از حضور در باشگاه چند وعده مهم داد که ازجمله وعده‌های او می‌توان به حل مشکلات مالی و جذب بازیکنان جدید برای حضور پرقدرت در نیم‌فصل دوم اشاره کرد. حالا بازیکنان پرسپولیس در انتظار حل مشکلات مالی هستند و البته یحیی گل‌محمدی هم منتظر است تا درویش شرایط لازم را برای جذب بازیکنان مورد نظر او فراهم کند.

تصمیم مهم یحیی

یحیی گل‌محمدی به‌زودی جلسه‌ای با مدیرعامل باشگاه برگزار خواهد کرد تا در مورد فصل نقل‌وانتقالات با درویش صحبت کند. سرمربی سرخ‌ها البته لیست بازیکنان مورد نظرش را به باشگاه داده است.

پرسپولیس هم‌اکنون ۴ جای خالی برای جذب بازیکن دارد و ممکن است با جدایی یکی دو بازیکن، جاهای بیشتری هم باز شود. هم‌اکنون یکی از اهداف اصلی پرسپولیس جذب دروازه‌بان است و در یک ماه گذشته هم از گزینه‌های مختلفی برای تقویت این پست یادشده است. پرسپولیس فعلا در جذب نیازمند و بیرانوند ناکام مانده و حالا گزینه اول این تیم محمدرضا اخباری است. البته این دروازه‌بان با تراکتور قرارداد دارد و پرسپولیس کار بسیار سختی برای گرفتن رضایتنامه او خواهد داشت. رشید مظاهری، احمد گوهری و احسان مرادیان هم دیگر گزینه‌های پرسپولیس در این پست هستند و باید دید در نهایت کدام بازیکن جانشین رادوشوویچ خواهد شد.


بیشتر بخوانید: یحیی گل‌محمدی از سرمربیگری پرسپولیس استعفا می‌دهد؟


رامین یک گام تا پرسپولیسی شدن

پس از انتشار خبر جدایی رامین رضاییان از السیلیه، بار دیگر این بازیکن به تیتر یک رسانه‌ها در ایران تبدیل شد و طرفداران پرسپولیس هم اشتیاق زیادی به جذب این مدافع راست ۳۱ ساله نشان دادند. رضاییان تحت قرارداد الدوحیل است و قرار است مدیربرنامه‌های او با باشگاه الدوحیل صحبت کند تا وضعیت این بازیکن مشخص شود. رامین در لیست مورد نظر یحیی قرار دارد و باید دید آیا این بازیکن بعد از ۵ سال به پرسپولیس برمی‌گردد یا نه. یکی از نزدیکان رضاییان دیروز به همشهری ورزشی خبر داد که احتمال پرسپولیسی‌شدن او زیاد است.

مهاجم خارجی در تیررس یحیی

با مصدومیت آل‌کثیر، پرسپولیسی‌ها نیاز مبرمی به جذب یک مهاجم باکیفیت دارند. گویا یک مهاجم خارجی در تیررس یحیی قرار گرفته که ۷۰۰ هزار دلار قیمت دارد و باید دید مسئولان پرسپولیس برای این خواسته گل‌محمدی چه اقداماتی انجام خواهند داد. از پیمان بابایی، علی علیپور و شروین بزرگ هم به‌عنوان گزینه‌های داخلی نام برده می‌شود. جذب بابایی و علیپور به هیچ عنوان ساده نخواهد بود ولی جذب بزرگ از صنعت‌نفت می‌تواند کار آسان‌تری برای پرسپولیس باشد. پرسپولیس همچنین روی علیرضا کوشکی، بازیکن پیکان هم نظر دارد.

معاوضه نقی‌زاده و پاکدل

پرسپولیس تا قبل از جذب نفرات جدید، نمی‌خواهد بازیکنی را از دست بدهد، ولی می‌گویند بازیکنانی چون علیرضا ابراهیمی و حامد پاکدل در لیست مازاد یحیی هستند. مهدی‌خانی، رضا اسدی و مهدی شیری هم بازیکنانی هستند که پرسپولیس برای فروش یا تعویض بازیکن با تیم‌های دیگر روی آنها فکر می‌کند. می‌گویند آلومینیوم اراک تمایل به بازگرداندن حامد پاکدل دارد ولی پرسپولیسی‌ها پیغام داده‌اند که درصورت دادن رضایتنامه پاکدل، خواهان جذب علیرضا نقی‌زاده هستند. ابراهیمی مدافع پرسپولیس هم از موقعیت خودش در این تیم راضی نیست و شاید راهی تیم دیگری شود. رضا اسدی هم اخیرا با ۲ پیشنهاد از تیم‌های صنعتی مواجه شده اما هنوز تصمیم قطعی برای جدایی نگرفته است. هواداران پرسپولیس امیدوارند خریدهای گل‌محمدی مثل خریدهای ابتدای فصل نباشد که اکثر آنها سودی برای پرسپولیس نداشتند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: پرسپولیس تهران
نظرات شما
پیشخوان