تاریخ انتشار: ۱۸:۱۷ - ۱۰ فروردين ۱۴۰۱

جزئیات فعالیت صنوف در ماه رمضان: از افطار تا سحر

رئیس اتاق اصناف تهران جزئیات فعالیت صنوف در ماه رمضان را تشریح کرد.

جزئیات فعالیت صنوف در ماه رمضان: از افطار تا سحر

رویداد۲۴ قاسم نوده فراهانی درباره فعالیت صنوف در ماه رمضان گفت: ضمن تبریک فرارسیدن ماه رمضان، با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا، اتحادیه‌های صنفی، معاونت نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ و دستگاه‌های ذیربط در مورد فعالیت صنوف در ماه رمضان همچون سال‌های گذشته تصمیماتی اتخاذ شده که این موارد برای تمامی واحدهای صنفی از روز یکشنبه همزمان با آغاز ماه رمضان لازم الاجراست.

وی افزود: بر این اساس امسال نیز همچون دیگر سال‌ها با هرگونه حرمت‌شکنی از طریق تظاهر به روزه‌خواری در واحدهای صنفی برخورد خواهد شد. همچنین اجرای پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا همچنان مورد تاکید است و بر تمامی واحدهای صنفی به شکل مستمر توسط واحدهای بازرسی و نظارت اتاق اصناف تهران و اتحادیه‌های صنفی تهران نظارت خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف تهران تاکید کرد که امسال برابر مصوبات ابلاغی فعالیت واحدهای صنفی تهیه، طبخ و توزیع غذا از جمله اغذیه‌فروشی، رستوران‌های داخل شهری، چلوکبابی‌ها، کبابی‌ها، فست‌فودی‌ها، جگرکی‌ها، آبمیوه و بستنی، قهوه‌سراها، کافی‌شاپ‌ها، قهوه‌خانه‌ها، سفره‌خانه‌ها اعم از سنتی و عادی و... از اذان مغرب تا اذان صبح است و اجازه فعالیت یا عرضه مواد غذایی در واحد صنفی خود را نداشته و صرفا یک ساعت قبل از اذان مغرب می‌توانند به صورت بیرون بر فعالیت کنند.

نوده فراهانی درباره فعالیت واحدهای صنفی اغذیه‌فروش و عرضه‌کننده غذای سرد گفت: صنوف اغذیه فروشان مجاز هستند در طول روز صرفا غذای سرد به صورت بیرون‌بر با رعایت کامل شئونات عرضه کنند.

برچسب ها: ماه رمضان
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان