تاریخ انتشار: ۱۵:۲۳ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

دلار به کانال ۲۸ هزار تومان بازگشت

قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۲۸۶ تومان اعلام شد که نسبت به روز گذشته ۴۵ تومان کاهش یافت. قیمت دلار در بازار آزاد نیز به ۲۸ هزارو ۲۰ تومان رسید.

دلار به کانال ۲۸ هزار تومان بازگشت
رویداد۲۴ امروز سه‌شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۲۸۶ تومان اعلام شد که نسبت به روز گذشته ۴۵ تومان کاهش قیمت داشت. امروز دلار در بازار آزاد تا ساعت تنظیم این خبر در حدود قیمت ۲۸ هزار و ۲۰ تومان معامله شد.

به گزارش ایلنا، برخی کانال‌های تلگرامی و سایت‌ها قیمت فروش دلار را در ساعت تنظیم این خبر ۲۷ هزار و ۸۵۰ تا ۲۸ هزار و ۲۰ تومان اعلام کرده‌اند.

قیمت خرید و فروش دلار تا ساعت تنظیم این خبر، از سوی صرافی ملی نیز به ترتیب ۲۵ هزار و ۳۵ تومان و ۲۵ هزار و ۲۸۶ تومان اعلام شد که قیمت فروش آن نسبت به روز گذشته ۴۵ تومان کاهش یافت.

همچنین قیمت خرید یورو ۲۸ هزار و ۳۷۱ تومان و قیمت فروش آن ۲۸ هزار و ۶۵۶ تومان از سوی صرافی ملی اعلام شد. قیمت فروش یورو نیز نسبت به روز گذشته ۱۱۵ تومان افزایش یافت.

امروز در اولین نرخ اعلامی از سوی صرافی ملی قیمت خرید و فروش دلار به ترتیب ۲۵ هزار و ۸۳ تومان و ۲۵ هزار و ۳۳۵ تومان اعلام شد. همچنین، قیمت خرید یورو ۲۸ هزار و ۴۵۸ تومان و قیمت فروش آن ۲۸ هزار و ۷۴۴ تومان اعلام شد؛ که در نرخ‌های اعلامی بعدی از سوی این صرافی قیمت دلار و یورو کاهش یافت.

نرخ دلار در بازار متشکل ارز نیز ۲۵ هزار و ۱۴۹ تومان و نرخ یورو ۲۸ هزار و ۴۷۵ تومان اعلام شد.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: قیمت دلار
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: