تاریخ انتشار: ۱۵:۲۷ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳ نظر

یارانه ۴۵ هزار تومانی و معیشتی برای همیشه حذف شد؟

پیگیری‌ها از سازمان هدفمندی حاکی از آن است که یارانه نقدی و معیشتی برای همیشه حذف شده است.

یارانه معیشتی حذف شد؟
رویداد۲۴ شب گذشته رییس جمهوری از پرداخت یارانه جدید برای مردم خبر داد؛ بر این اساس قرار شده بود برای دهک‌های یک تا سه، نفری ۴۰۰هزار تومان و برای دهک‌های چهار تا نهم نفری ۳۰۰هزار تومان یارانه پرداخت شود؛ با این خبر سوال مهمی که برای مردم مطرح شد این بود که آیا یارانه نقدی و معیشتی چه خواهد شد؟ آیا این یارانه‌ها حذف می‌شود و یا جداست؟

پیگیری‌ها از سازمان هدفمندی یارانه‌ها حاکی از آن است که یارانه نقدی و معیشتی با یارانه شب گذشته تجمیع شده و همه این یارانه‌ها باهم در قالب یارانه‌ای جدید، شب گذشته واریز شد.

موضوع دیگر پس از دوماه است؛ سوال مردم این بود که آیا بعد از دو ماه یارانه نقدی و معیشتی بازمی‌گردد یا خیر؟ سازمان هدفمندی در پاسخ به این سوال اعلام کرد که دیگر هیچ یارانه‌ای تحت عنوان یارانه نقدی و معیشتی نخواهیم داشت و یارانه به صورت کالابرگ الکترونیک پرداخت خواهد شد.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
0
0
ما اعتراض داریم نباید حذف کنن ما بدون یارانه از گرسنگی میمیریم
کارتن خواب آواره
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۱
0
0
بدون اینکه آب از آب تکون بخوره همه چی رو گرون کردند تا بالایی ها رو راضی نگهدارند ساده و مختصر به همین سادگی تا دسته گذاشتند درمون
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۱
0
0
پس در اصل نفری 200 تومن اضافه شده و اونم که مشخص نیست چجور میشه برداشت کرد شایدم اونم حذف کردن یا مثل یارانه 45 تومنی اونقدر طولانی و ثابت موند که ناخوداگاه حذف شده محسوب شد بخاطر افت شدید ارزش پولی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: