تاریخ انتشار: ۱۸:۲۸ - ۰۴ مهر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۵ نظر

احمد خاتمی درباره اتفاقات اخیر: کور خواندند؛ این انقلاب به دست صاحب اصلیش سپرده خواهد شد

سید احمد خاتمی با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: اغتشاشگران و آشوب گران در پی آن هستند شهیدان فراموش شوند و فرهنگ شهادت از این مملکت رخت بر بندد در حالی کور خواندند و این انقلاب به دست صاحب اصلیش سپرده خواهد شد.

احمد خاتمی

رویداد۲۴  ایسنا نوشت: نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری ضمن هشدار به معترضان گفت: اغتشاشگران و آشوب گران در پی آن هستند شهیدان فراموش شوند و فرهنگ شهادت از این مملکت رخت بر بندد، اما به کوری چشم بدخواهان راه شهدا ماندگار شده است.

حجت الاسلام سید احمد خاتمی امروز چهارم مهرماه در آیین دهمین یادواره شهدای شهرستان عنبرآباد با اشاره به اینکه این انقلاب با خون شهدا به ثمر نشسته است، گفت: اینکه عده‌ای کوردل دنبال مقاصد پلید هستند بدانند این انقلاب میوه خون شهدا است و راه شهدا در این سرزمین ماندگار شده و پرچم پر افتخار انقلاب اسلامی با شعار مقدس الله اکبر برای همیشه برافراشته خواهد ماند.


بیشتر بخوانید: فرمانده یگان‌های ویژه: عوامل اصلی «آشوبگران» را شناسایی کردیم


وی با تبیین اهداف برگزاری یادواره شهدا اظهار کرد: یاد کردن از شهیدان کمتر از شهادت نیست و برگزاری یادواره‌ها همان زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا است که در این برهه از زمان برای نسل جوان ترویج شوند.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری در کرمان با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: اغتشاشگران و آشوب گران در پی آن هستند شهیدان فراموش شوند و فرهنگ شهادت از این مملکت رخت بر بندد در حالی کور خواندند و این انقلاب به دست صاحب اصلیش سپرده خواهد شد.

امام جمعه موقت تهران محتوای یادواره‌ها را خون شهدا عنوان کرد و افزود: محتوای یادواره‌ها وفاداری به این است که ما تا آخرین نفس و قطره خون راه شهدا را ادامه خواهیم داد.

خاتمی تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون خون ۳۰۰ هزار شهید دانست و گفت: طبق نص صریح قرآن، عمل شهیدان تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که این پرچم با پشتوانه ۳۰۰ هزار شهید عزیز، مزین به نام مقدس الله اکبر در اهتزاز بوده، است و خواهد ماند.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با یادآوری شکست صدام با پشتوانه استکبار جهانی در دوران ۸ سال دفاع مقدس گفت: صدام قرار بود سه روزه ایران را بگیرد، اما آنچه که او را زمین‌گیر کرد همین شهدا بودند که با دست خالی، اما ایمان و ایثار در مقابل استکبار جهانی ایستادند و اجازه نداند وجبی از خاک کشورمان به دست نااهلان بیفتد.

خبر های مرتبط
برچسب ها: اعتراضات مردمی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۴
1
9
آنهم با دست تو کثافت خشک مغز
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۴
0
9
صاحب اصلیش مردم هستن و به زودی چیزی رو که غصب کردین پس میگیرن. نالایق هایی هستین که به زور قصد دارید در جایگاهی قرار بگیرید که توانایی اون رو دارید و نه لیاقتش رو
ارش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۴
0
10
وصاحب اصلی اش هم برابر روایات دمار از روزگار تحریف کنندگان دین جدش برخواهد اورد ! پس ارزوکن انروز نباشی !
نادر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۴
1
9
توی بی‌شرف و مانند تو کور خوندین که فکر می‌کنید هر غلطی می‌تونید بکنید. اجنبی‌های جنایتکار.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۴
1
5
زمان جنگ كجا بودي؟
نظرات شما