تاریخ انتشار: ۲۰:۱۲ - ۱۶ مهر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۹ نظر
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:

به زودی نامه‌ای را به همتایان خود در اروپا می‌فرستم مبنی بر اینکه شما شبکه‌های معاند علیه ایران در فضای مجازی را قطع کنید تا اینترنت در ایران وصل شود

جلال زاده تاکید کرد: در اروپا دست زدن به کوکتل مولوتوف مصداق اقدام غیرقانونی و تروریستی است، اما در شبکه‌های مجازی آن را برای استفاده علیه ملت و کشور ما آموزش می‌دهند. از این روست که ما تاکید داریم دشمن درجه اول ایران، آمریکاست و نباید این را به هیچ وجه فراموش کنیم.

قطعی اینترنت در ایران

رویداد۲۴ به گزارش انتخاب؛ رییس ستاد برگزاری ۱۳ آبان گفت: امسال باید تلاش کنیم ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ماندگارترین ۱۳ آبانی باشد که در سال های اخیر برگزار شده است و با رویکرد انقلابی به این مساله نگاه کنیم.

وحید جلال زاده در دومین جلسه هماهنگی «ستاد یوم الله ۱۳ آبان» با تاکید بر اینکه حوادث اخیر در کشور موید میدانی دشمنی آمریکا با ایران است که حضرت آقا در مراسم دانشگاه افسری فراجا به درستی به آن اشاره کردند که آمریکا پشت این ماجراست.

وی ادامه داد: دشمنی آمریکا از ابتدای انقلاب با مردم و کشور مشخص بوده است. یک روزی با کودتا و جنگ خواستند نظام ما را ساقط کنند و یک زمانی سعی کردند نظام را با تحریم تضعیف کنند. در سال ۸۸ تصور کردند می شود نظام را اسقاط کرد اما آن هم محقق نشد و در کل در همه حوزه ها در نقش اول دشمنی را آمریکا داشته است.

جلال زاده اظهار کرد: برخی می خواهند بگویند اگر تسخیر لانه جاسوسی اتفاق نمی افتاد، آمریکا با ما دشمنی نداشت در حالی که این طور نیست. این دشمنی آمریکا به قبل از انقلاب برمی گردد.

وی با اشاره به اینکه از دستاوردهای انقلاب مبارزه با ظلم و استکبار در هر جا و کشوری است گفت: ما الان ۴۰ سال است که به افغانستان کمک می کنیم. ما بیش از پنج میلیون افغان را در کشور پناه دادیم آن هم نه در اردوگاه ها و برای آنها امکانات معمول هر شهروند را فراهم کردیم. یا در عراق وقتی آمریکا به عراق حمله کرد باز هم ما در کنار مردم این کشور بودیم.

جلال زاده تاکید کرد: نقش آمریکا در حوادث اخیر برجسته است. دستگاه های مختلف باید نقش آمریکا در تزریق مالی به تروریست ها در این حوادث را گوشزد کنند. بنده به زودی نامه ای را به همتایان خود در اروپا می فرستم مبنی بر اینکه شما شبکه های معاند علیه ایران در فضای مجازی را قطع کنید تا اینترنت در ایران وصل شود. در اروپا دست زدن به کوکتل مولوتوف مصداق اقدام غیرقانونی و تروریستی است اما در شبکه های مجازی آن را برای استفاده علیه ملت و کشور ما آموزش می دهند. از این روست که ما تاکید داریم دشمن درجه اول ایران، آمریکاست و نباید این را به هیچ وجه فراموش کنیم.

وی ادامه داد: مناسبت هایی از جمله ۱۳ آبان تلنگری به دستگاه های مختلف در کشور است که در تبیین این مناسبت ها تلاش کنند. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هر ساله اقدام به تشکیل شورای ملی برگزاری روز ۱۳ آبان کرده است و ارزیابی‌هایی را برای برگزاری این مناسبت در دستور کار قرار می‌دهد.


بیشتر بخوانید: توضیحات جدید وزیر ارتباطات درباره قطع امنیتی اینترنت بین الملل/ ظرفیت‌های داخلی را افزایش دادیم!


جلال زاده گفت که امسال باید تلاش کنیم ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ماندگارترین ۱۳ آبانی باشد که در سال های اخیر برگزار شده است و با رویکرد انقلابی به این مساله نگاه کنیم. برگزاری این روز را صرفا به روز ۱۳ آبان برگزاری موکول نکنیم و از یک هفته قبل برنامه هایی را در دستور کار بگذاریم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید علاوه بر مدارس، این مناسبت و روز برای دانشگاه و دانشگاهیان تبیین شود. همان طور که رهبری سال ها پیش گفتند، خدا نگذرد از کسانی که می‌خواستند و می‌خواهند دانشگاه را از سیاست جدا کنند لذا بررسی این موضوع در دانشگاه‌ها ضرورت دارد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۹
حسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۶
0
15
چقدر احمق هستی اخه ...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۶
0
16
امنیت کشور افتاده دست این اشکول ها
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۶
0
15
چرا براي اختلاس گران و آقازاده ها كه پول مملكت رو هاپولي كردند و سرمايه ها رو به آمريكا و كانادا برده اند، نامه نمي نويسين؟؟؟؟ آييي خددددااا، كجايي، خودت ظهور كن!!!
نادر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۶
0
17
حماقت شما پایانی ندارد!!!دهان آدم از این همه حماقت و وقاحت باز می‌ماند.
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۶
0
17
شما ها همتا ندارید. آنها با مردم کشور خودشان در خیابان و بازداشتگاه اینکارها نمی‌کنند - پس همتای شما نیستند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۷
3
0
واقعا امکان ندارد مانند دفعات قبل این شبکه های خائن غیرقابل دریافت شوند ،دروغ های آنهاست که بعضی را جوگیر می کند
جوادی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۷
0
5
آقای جلال زاده ممنون که چنین کاری انجام می دهید ولی اگر طرف اروپایی از شما بحواهد که دست از کمک به حزب الله بردارید چه می گویید دوما دانشگاه ها را چه کسانی بعد از 88 به سکوت گورستانی بردند حتما شما خبر دارید
آریو برزن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۷
0
1
همتایان اروپایی هم در جواب نامه شما خواهند گفت چشم!!!!!
برو کشکت رو بساب بی سواد کوته فکر
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۷
0
0
ای همتایان یاری کنید تا ما کشور داری کنیم !
همسایگان یاری کنید تا من شوهر داری کنم .
چقدر ضرب المثل های ایرانی زیبا هستند .
نظرات شما
پیشخوان