تاریخ انتشار: ۱۷:۳۸ - ۲۳ آبان ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

توضیح مهدی تاج درباره‌ی قول کی‌روش به رئیس‌جمهور

کی روش به رئیس جمهور قول داد ما مطمئناً برای شما خوشحالی می‌آوریم.

رویداد۲۴  مهر نوشت: رئیس فدراسیون فوتبال با بیان این که در جلسه با رئیس جمهور اتفاقات خوبی رخ داد، گفت: توقعات از تیم ملی در جام جهانی باید در حد انتظار باشد.

مهدی تاج که برای بدرقه تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی در فرودگاه امام خمینی حضور داشت، در جمع خبرنگاران گفت: اتفاقات خوبی در جلسه با آقای رییس جمهور افتاد. دوست داشتیم بقیه بازیکنان تیم ملی نیز باشند، اما به دلیل لژیونر بودن، حضور نداشتند. آقای رئیسی گفت که تیم ملی کشور است و این تیم هم برای همین وطن است.

وی ادامه داد: مهم‌تر از همه، اظهار نظر آقای کی روش در جلسه با آقای رئیسی بود که به رئیس جمهور قول داد ما مطمئناً برای شما خوشحالی می‌آوریم. آقایان بیرانوند، امیری و پورعلی گنجی صحبت کردند و اتمسفر خیلی خوبی بود.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره توقعات بالا از تیم ملی ایران برای بازی با انگلیس، آمریکا و ولز تصریح کرد: حتماً باید توقعات در حد انتظار باشد. ما امیدواری و برد و شادی می‌آوریم. اینکه مقابل انگلیس توقع داشته باشیم نتیجه بسیار خوبی بگیریم شبیه افتادن از آن طرف پشت بام است. شما اگر بهترین تدارکات را هم داشتیم در فوتبال نمی‌توانید منتظر برد باشید.

وی در پاسخ به این سئوال که قول پاداش به ملی پوشان از سوی ریاست جهوری داده شد؟ گفت: بله! قول دادند که انجام شود.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
United States of America
|
۰۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
0
1
خجالت آوره مردم غمگین جوون مون جونشون دادن بعد اینا دست میزدن دیروز
نظرات شما