تاریخ انتشار: ۱۱:۵۲ - ۱۴ آذر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر

حمایت یک پرسپولیسی از تاج؛ او با انتخاب کی‌روش بهترین تصمیم را گرفت!

حمید درخشان بازیکن پیشین تیم ملی و پرسپولیس می‌گوید: همه می‌دانند من اولین نفری بودم که از دراگان اسکوچیچ حمایت کردم اما به نظرم کار به جایی رسید که تیم ملی از دست اسکوچیچ در رفت.

کارلوس کی‌روش

رویداد۲۴ برخی‌ها این روزها شاید بر این باور باشند که تیم ملی با دراگان اسکوچیچ می‌توانست نتایج بهتری در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بگیرد. مصاحبه اخیر دراگان اسکوچیچ هم مزید برعلت شد که گفته بود: وقتی یک مربی نتوانست دو بار با یک تیم به جام‌جهانی برود و حالا برای سومین بار در یک دوره سرمربی تیم دیگری شد. من در عمرم چنین چیزی را ندیده‌ام. او با کلمبیا نتوانست به جام جهانی برود و در ادامه با مصر هم نتوانست و سپس به ایران آمد. این یک اتفاقی بود که هیچ منطقی در آن وجود نداشت اما من در نهایت به خوبی تحملش کردم. من سه سال آنجا کار کردم و عملکرد خیلی خوبی داشتم و  ۲۵ امتیاز کسب کردم. ما مسابقات را سریع‌تر به پایان رساندیم و همه رکوردها شکسته شد مثلا بحرین را برای اولین بار در خانه خود شکست دادیم. چه کار می‌توانیم بکنیم. زندگی ادامه دارد.

حمید درخشان کاپیتان اسبق تیم ملی ایران در این رابطه می‌گوید: همه می‌دانند من اولین نفری بودم که از دراگان اسکوچیچ حمایت کردم اما به نظرم کار به جایی رسید که تیم ملی از دست اسکوچیچ در رفت. در آن مقطع به نظرم مهدی تاج با انتخاب کارلوس کی روش بهترین تصمیم را گرفت چون به هر حال این مربی از بازیکنان و فوتبال ایران شناخت داشت. اینکه برخی‌ها می‌گویند با اسکوچیچ نتایج بهتری می‌گرفتیم را قبول ندارم چرا که بازیکنان دیگر از این مربی حرف شنوی نداشتند و او نتوانست خوب تیم را مدیریت کند. کی روش حداقل توانست تیم را متحد کند و بازیکنان خوب مدیریت شدند. ما باید آن زمان را به یاد بیاوریم که هر بازیکن تیم ملی یک ساز می‌زد و نزدیک بود کار ملی پوشان به درگیری و زد و خورد بکشد. آنها در اینستاگرام، تلویزیون و با بیانه و اطلاعیه دادن علیه یکدیگر یا سرمربی تیم موضع می‌گرفتند و هیچ برخوردی هم صورت نمی‌گرفت. باید همه این مسائل را لحاظ کرد و بعد نظر داد.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
آریو برزن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۴
0
1
آقای درخشان!!بنده که پرسپولیسی نیستم ولی یادمه پرسپولیس تو دوران شما ضعیف ترین نتایج رو میگرفت و نشونه بار فنی ضعیف و تحلیل نادرست شما هست.الانم نظرت به عنوان پیشکسوت محترم ولی داداش داری اشتباه میزنی!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۴
0
1
بقول مایلی کهن با اسکوچیچ هم نتیجه ای بدتر از این نمیگرفتیم
نظرات شما