تاریخ انتشار: ۱۸:۱۴ - ۰۲ دی ۱۴۰۱

کدام خودرو‌ها در یک ماه گذشته بیشترین افزایش قیمت را داشته اند؟

بررسی قیمت خودرو‌های پرتیراژ داخلی در بازار ۳۰ آذر ماه نشان می‌دهد که روند صعودی قیمت‌ها همچنان ادامه‌دار است و قیمت خودرو‌ها در بازار آزاد در این روز به بالاترین حد خود رسیده است.

قیمت خودرو

رویداد۲۴   ایسنا نوشت:بررسی قیمت خودرو‌های پرتیراژ داخلی در بازار ۳۰ آذر ماه نشان می‌دهد که روند صعودی قیمت‌ها همچنان ادامه‌دار است و قیمت خودرو‌ها در بازار آزاد در این روز به بالاترین حد خود رسیده است.

روند قیمت‌ها در ماه آذر نشان می‌دهد که بازار همچنان روند صعودی چند هفته اخیر را حفظ کرده است؛ به‌گونه‌ای که طی این مدت قیمت اکثر محصولات بیش از ۵۰ میلیون تومان افزایش یافته و بعضا افزایش قیمت‌های ۱۰۰، ۱۰۵ و حتی ۱۲۵ و ۱۳۵ میلیون تومان هم ظرف همین یک ماه دیده می‌شود.

در محصولات ایران‌خودرو، کمترین میزان افزایش قیمت ۵۰ میلیون تومان و بیشترین افزایش قیمت ۱۳۰ میلیون تومان بوده که مربوط به هایما S ۷ توربوپلاس است. دناپلاس توربو ۱۱۰ میلیون تومان، دنا ۱۰۵ میلیون تومان و تارا نیز ۱۰۰ میلیون تومان افزایش بها داشته‌اند.

در محصولات سایپا نیز شیب افزایش قیمت‌ها به همین صورت است؛ به‌گونه‌ای که کمترین افزایش قیمت مختص تیبا است که ۱۸ میلیون تومان بوده و بیشترین افزایش قیمت متعلق به شاهین با ۱۲۵ میلیون تومان است.

مقایسه قیمت خودرو‌های پرتیراژ در فاصله یک ماهه ۳۰ آبان تا ۳۰ آذر به شرح زیر است:

 

خبر های مرتبط
برچسب ها: قیمت خودو
نظرات شما