تاریخ انتشار: ۰۹:۱۷ - ۲۶ اسفند ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۴۶ نظر
عضو کمیسیون بهداشت مجلس در گفت‌وگو با رویداد۲۴:

۲۶ استان و ۲۴۵ مدرسه درگیر مسمومیت شدند/ نیرو‌های امنیتی گفتند رد پای عوامل خارجی پیدا نشده است/ قضیه را پنهان کردیم

یحیی ابراهیمی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس می‌گوید: ۲۶ استان و ۲۴۵ مدرسه درگیر موضوع مسمومیت شده‌اند و نیرو‌های امنیتی هم اعلام کردند تا الان ردپای عوامل خارجی پیدا نشده است.

یحیی ابراهیمی نماینده مجلس

رویداد۲۴ محمد آیتی: یحیی ابراهیمی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره مسمومیت دختران دانش‌آموز به رویداد۲۴ می‌گوید: نهم آذرماه اولین گزارش مسمومیت دانش‌آموزان از شهر قم اعلام شد. آن موقع با وزیر بهداشت و وزیر آموزش و پرورش، صحبت‌هایی داشتیم و وزیر بهداشت به قم مراجعه کرد.

ابراهیمی می‌گوید: ما هر جا در موضوعی، ساده‌انگاری کردیم، یک ضربه اساسی خوردیم. دقیقاً مثل زمان کرونا. متاسفانه موضوع را به راحتی رها کردیم، در حالی که باید سریع‌تر اقدام می‌کردیم و خودمان واقعیت را به مردم می‌گفتیم. نباید اجازه می‌دادیم که رسانه‌های بیگانه، فرمان ما را دست بگیرند و بعد از آن تازه ما بدو بدو به دنبال داستان بیفتیم.

در ماجرای مسمومیت دانش آموزان، با مردم همراهی نشد و قضیه را پنهان کردیم

او می‌گوید: درباره مسمومیت دانش آموزان باید اطلاع‌رسانی دقیق می‌کردیم که مثلاً مشکل به این شکل است و در حال انجام فلان کار‌ها هستیم. مردم آن‌قدر به فهم و شعور رسیده‌اند که اگر چالشی اتفاق بیفتد، با دولت همکاری بیشتری کنند و همراه شوند، ولی اینجا این همراهی اتفاق نیفتاد، چون با مردم صادق نبودیم و قضیه را پنهان کردیم.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس می‌گوید: این روند ادامه پیدا کرد تا اینکه طی دو، سه هفته گذشته، این موضوع شدت گرفت و شهر بروجرد هم درگیر شد. به دستور آقای قالیباف، من همراه با چند نفر از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان و رییس دانشگاه و معاون درمان و رییس شبکه بروجرد و بازرسی و مجموعه‌ای که در حوزه بهداشت و درمان استان لرستان هستند، به قم مراجعه کردیم و جلسه‌ای با شورای تامین استان قم و مجموعه وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت قم گذاشتیم. بررسی‌ها انجام شد و تمام اقداماتی که در مورد سم‌شناسی لازم بود، صورت گرفت.

نماینده دلفان می‌گوید: پس از جلسه و تحقیقات، به تهران برگشتیم و در مجلس با حضور وزیر بهداشت، آموزش و پرورش، معاون وزیر اطلاعات، کمیسیون امنیت ملی، کمیسیون بهداشت، کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها و کمیسیون آموزش جلسات متعددی برگزار کردیم. بعد از آن به دستور آقای قالیباف، کارگروه تخصصی‌تری از این چهار کمیسیونی که اشاره کردم، تشکیل شد. چند روز پیش، جلسه‌ای با حضور نیرو‌های امنیتی اطلاعات سپاه، نیروی انتظامی و وزیر کشور داشتیم. من به عنوان یک پزشک گفتم اول از همه صادقانه با مردم صحبت کنیم تا روند پیگیری‌ها و همراهی مردم با ما بهتر شود.

ابراهیمی می‌گوید: در مدرسه‌ها، اول یک بوی تند مثل ماهی گندیده به مشام می‌رسد و بعد بی‌حالی و تنگی نفس و سرفه برای دانش‌آموز اتفاق می‌افتد. بعد علائم نورولوژیک عصبی پدیدار می‌شود که معمولاً به شکل گزگز و مورمور سر انگشت‌های دست و پا است و در نهایت اضطراب و استرس و بعد بیماران به بیمارستان منتقل می‌شوند. عمدتاً بیماران یک تا شش ساعت بعد، به سلامتی می‌رسند، زیرا سرم‌تراپی می‌شوند و استرس کاهش می‌یابد.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس می‌گوید: موضوع مسمومیت دانش آموزان، به قصد کُشتن نیست، چون تا الان کسی فوت نکرده است و فقط به قصد رعب و وحشت و اضطراب در سطح جامعه است. کار‌هایی که وزارت بهداشت باید انجام بدهد را صورت داده است و بیماران به بیمارستان منتقل شده و تاکید کرده‌ایم که به هیچ عنوان پول ویزیت و دارو گرفته نشود و بیماران رایگان درمان و ترخیص شوند. 

او می‌گوید: یک تیم تخصصی و فوق‌تخصصی از دانشمندان در رشته‌های مختلف به عنوان کمیته علمی زیر نظر معاونت درمان تشکیل شده است که تمام علائم بیمارستان‌ها و مدارس سراسر کشور را رصد می‌کنند و آزمایش‌های تخصصی انجام می‌شود و نتایج را به کمیته اعلام می‌کنند. ۲۶ استان و ۲۴۵ مدرسه درگیر مسمومیت شده‌اند

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان می‌گوید: ۲۶ استان و ۲۴۵ مدرسه درگیر موضوع شده‌اند. اگر این چالش، هیستریک و تمارض باشد، مگر می‌شود که شش هزار نفر بیمارستانی شوند؟ خیر تمارض نیست. واقعیت امر این است که این بمب‌ها، یک ماده شیمیایی با عمر کوتاه هستند، چون فرار است و در خون قابل ردیابی نیست. این بمب، اثرات سمی دارد، ولی پایدار نیست و زودگذر است.

ابراهیمی می‌گوید: به عنوان پزشک می‌گویم که یک عامل شیمیایی در کار است و علائم بالینی نشان می‌دهد که بیماری اتفاق می‌افتد، ولی هنوز به نتیجه قطعی نرسیده‌اند، چون یک‌سری مواد شیمیایی در بررسی‌های قم و تهران در خون کشف شده است، ولی نه اینکه قطعیت داشته باشد و بشود در موردش قضاوتی کرد. 

او می‌گوید: فعلاً از این شش هزار نفر، کسی مریض بدحال نبوده است. فقط چند نفر کارشان به آی سی یو کشیده که آن‌ها هم بیماری زمینه‌ای داشته‌اند. یعنی خودشان یا تشنج یا آسم شدید داشته‌اند. به عنوان یک فرد علمی می‌گویم که این بمب، اثرات کوتاه مدتی دارد و عارضه‌دار نیست، ولی برای بلندمدت نمی‌توان قضاوتی کرد که چه اتفاقاتی در بدن خواهد افتاد. 

نیرو‌های امنیتی اعلام کردند ردپای عوامل خارجی پیدا نشده است

عضو کمیسیون بهداشت مجلس می‌گوید: از نیرو‌های امنیتی و مجموعه دستگاه‌های اجرایی خواستیم که به سرعت ابعاد این موضوع را مشخص کنند و اطلاعات کاملی به مردم بدهند. فعلاً سرنخ دقیق و درستی درنیامده است و من در تمام جلسات حضور داشته‌ام. اینکه مشخص شده باشد که کار سازمان منافقین یا جای دیگری است، صحت ندارد. تا الان نیرو‌های امنیتی اعلام کرده‌اند که ردپای عوامل خارجی پیدا نشده، ولی هیچ علت خاصی هم پیدا نکرده‌اند.

ابراهیمی می‌گوید: عامل تحریک‌کننده فقط در مدرسه دخترانه این بمب‌ها را می‌اندازد، پس روی طیف خاصی با اهداف خاصی این کار را انجام می‌دهند. یکی از اهداف بیوتروریسم که در دنیا اتفاق می‌افتد، ایجاد رعب و وحشت است. تحمل بدن زن‌ها نسبت به بیماری کمتر است. زن‌ها ضعیف‌تر هستند و موادی به نام آنتی‌اکسیدان که در کبد ترشح می‌شود را کمتر دارند. حتی سیستم بدنی و گلوتاتیونی که در کبد برای زنان تولید می‌شود، نسبت به مرد‌ها کمتر است، پس آسیب‌پذیری زن‌ها بیشتر از مردان است و به همین دلیل است که تعداد بیشتری از دختران علائم داشته و به بیمارستان‌ها منتقل شده‌اند. یکی از دلایل هم این است که عامل تحریک‌کننده بخواهند موضوع را به شعار «زن زندگی آزادی» ارتباط دهد.

او می‌گوید: معتقدم دختران به مدرسه‌ها بروند، چون هیچ مشکلی وجود ندارد. البته در کنار واقعیت‌هایی که اتفاق افتاده، ممکن است خود دانش‌آموزان هم شیطنت‌هایی بکنند. کلیات این است که یک اتفاقی افتاده است. ممکن است در بین دانش‌آموزان، افرادی باشند که مضطرب و استرسی شوند، ولی هیستریک به عنوان عامل اصلی این مسمومیت نیست و من این نظریه را قبول نداشته و ندارم. از این‌رو، توصیه من این است که مردم آرامش خود را حفظ کنند، چون نیرو‌های امنیتی و دولت و مجلس به شدت پیگیر هستند و بی‌تفاوت ننشسته‌اند و حتماً ابعاد قضیه را مشخص می‌کنند، ولی باز هم می‌گویم مسئولان امر باید اطلاع‌رسانی دقیق‌تری به مردم می‌کردند.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴۶
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
0
1
اینکه مسؤلینبا مردم صادقانه برخورد نکردند و واقعیات راکتمان و پنهانکاری کردند و به مردم نگفتند به واله مال امروز دیروز نیست اساس نظام بر پایه دروغ و مکر بناشده بالخصوص 34 سال گذشته ولی چوبش را هم می خورند چون حاکمیت به اعتماد عمومی مردم به خود نیازمند است اگر این اعتماد از بین برود یعنی حاکمیت از بین می رود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
0
1
هنوز هم واقعیت گفته نشده
پدرتم
|
Germany
|
۱۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
0
1
سلام،،، پس زیرابی هپ میرید آقایه دوکتور؟!!! عجججب خدا کنه ملته به خواب زده فهمشون کار کنه دیگه بسه حمایتهای کورکورانه
ب ز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
2
37
ازاول هم معلوم بود کارخوارج قدیم سوپر انقلابیون جدیداست
من بی ثوات نفهم فهمیدم شما نفهمیدید؟
سانسورنکنیدا
پاسخ ها
ح
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
تعجبی ندارد وقتی فردوسی‌پور فوتبالی بدون هیچ مدرک و داده معتبری میاید ادعای قطعی میکند وای بحال بقیه ما مردم سرگشته ...
اولیاهای دبستان دخترانه شهید جاجرودی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
3
40
تا وقتی علت معلوم نشود تحصیل واموزش و رفتن به مدرسه معنایی ندارد. ما خانواده ها تضمینی برای سلامت فرزند خود در مدرسه نداریم. وقتی مسئولان بیخیال وپیگیر نداریم وفقط درفکر تفریحات ومرفه بودن خودشان هستند ما قید مدارس را میزنیم. کمی هم که شده قضیه را جدی بگیرید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۱۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
عاملان همانهایی هستند که چندین ماه دنبال تعطیلی کشور و اقتصاد بودند. طرفداران زن زندگی آزادی به خوبی نشان دادند که برای رسیدن به اهداف پلید خودشان از داعش وحشی تر هستند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
هدف این تندروهای پست فطرت همینه .
مدرسه برید ولی بگردید عامل رو پیدا کنید تا زنده زنده کف خیابون اتیششون بزنیم .
کار کار تندروهای کثیفه شک نکن
علاالدین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
7
45
کار خود رژیم جمهوری اسلامی است علکی هم مردم را گمراه نکنید که مردم دیگر گمراه نمی شوند گذشت اون زمان
مدیر پایگاه W
پاسخ ها
ایرانی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
برای چی کار رژیم باشه؟ باز دهن گاله تونو وا کردین؟ بیشترین کرسی مدارس و دانشگاهها مال زنهاست پس چرا باید چنین کاری اونم در چنین شرایطی بکنه؟ اگه سواد داشتی میفهمیدی الکی درسته نه علکی، بی سواد بدبخت
ورایی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۵۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
2
48
مگه مامور میتونه خودش رو بگیره!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
دقیقا .
محمود
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
5
15
درود
این مهملات چیست که می گویی

بدرود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۱۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
خوبه هر کسی را گیر می‌اندازند و اعتراف می‌کنه معلوم میشه طرفدار زن زندگی آزادیه. و به دستور اونطرف آبی ها فیلم میکرفتند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
منظورت اعتراف اجباری از فیلمبردارهای بدبخته؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
آخه برای آرشیو شخصی فیلم میگرفتن. بازیگر از حقیقت فراریه. چون در حقیقت مزدی وجود نداره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
31
4
اون ورآبیازرنگ شدن،درمسمومیت دانش آموزان ردی جانذاشتن.ولی وقتی دخترلامردی ازفارس گفت:فیلم فرستادیم به شبکه اینترآشغال،دیگه مدرک بیشتری لازمه که بگیم،هنوزعوامل خارجی شناسایی نشدن. الان درحال نقشه جدیدی هستن. رحم به عوامل اصلی وپایین ترنکنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
نه شماها پخته شدین که اینقدر تابلو دانش آموزان رو مسموم کردین برای مبارزه با شعارهای تو مدارس .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
1
38
وقتی موضوع تحصیل دختران مطرح شد و مدارس دایر شد مذهبیون به این مدارس حمله میکردن و ... الانم دقیقا همون موضوع اتفاقا رد پا که هیچ تمام عواملم شناسایی شدن مثل اسیدپاچیهای اصفهان فقط توان برخورد باهاشون ندارید شدین مثل اون پدری که اسم بچش گذاشت رستم بعدا جرات نمیکرد صداش کنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
چند ماه زحمت کشیدیم تا مردم سر عقل بیایند ولی ی عده انگار نمی‌خوان بفهمند. اول از قم شروع کردیم و دختران آخوند ها را مسموم کردیم ولی مردم با ما همراه نشدند. هر جا مردم با رژیم قاتل همراه شدند ما علیه مزدوران رژیم اقدام میکنیم. قبل هم اخطار دارید داده بودیم که حتی به کودکانشان راحت نخواهیم کرد. این جزایر طرفداران رژیم است که بی توجه به خون جوانان وطن بچه هاشون را به مدرسه میفرستند
مهدی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
خودت فهمیدی چی میگی؟؟!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
6
5
گول نخورید،به دستگیرشده های مسمومیت دانش آموزان رحم نکنید رحم کردین یه نقشه جدیدبدتری اجرامیکنن.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
1
39
شما تا حالا در چه مورد صادق بودین؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
0
1
جو بی اعتمادی به نیروهای امنیتی آنقدر بالا ست که عموم مردم باور دارند که پروژه مسمومیت سازی کار خود این نیرو هاست و متاسفانه حاکمیت در این زمینه خیلی بی تفاوت بوده وهمین امر ظن و گمان ؛ که کار خودی است بسیار بالا می باشد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
0
2
هرچه اتفاق در کشور افتاد کار خودشون بوده بخاطر این که مردم را دشمن حساب میکنند و خودشون را از تیره عرب
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
1
4
کار همان اسید باشی های اصفهان است الکی مردم را به تخته نبندید ازخود تان بخش نامه در نکنید
ایران
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
1
2
وقتی با طالبان تروریست دست بیعت می‌دهند باید ازشون اطاعت بکنند دیگه دختر فقط تا پنجم درس بخواند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
1
3
ساده انگاری بدلیل موجودات‌ احمق و بیسواد و خرافاتی هستند که یک عمامه ۳ کیلویی سرشون گذاشتن و ۳ گرم مغز تو کله اشون نیست!! سید علی خامنه‌ای بچه کش در همان اوایل کرونا گفت که این بیماری چیزی نیست فلان آیه و دعا رو بخونید خیلی مؤثره!! خب این همون شخصی است که گفت اگه من رهبر بشم باید خون گریه کرد بحال این مملکت که دقیقا درست گفت!!!
آریایی
|
United States of America
|
۱۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
2
2
پس کواون اقتدار وامنیت ملی که ازش دم میزدین فقط امنیت حکومتتون ووابسته هایش روبلدین خوب تامین کنید به ملت آدرس غلط ندهیدوملت رونپیچونیدبگیدکارخودحکومته وخیال مردم روراحت کنید عوامل مسموم سازی دانش آموزان هم رفتندلای دست عوامل اسیدپاشی چندسال پیش علیه بانوان هموطنمون تواصفهان
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
4
15
رد پای خارجی در مسمومیت هست .خب پس شما ادعا دارید که مقتدر وتوانمندیم خیلی ضعیف هستید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
شما که قوی هستید بفرمایید عوامل رو نشون بدید :))
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
0
29
کار انهایی است که میگن هر کسی راجع به مسمومیت‌های اخیر حرف بزنه ضد انقلاب هست(شریعتمداری کیهان)
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
مسعول مستقیم کیهان کیه .
تموم بدبختی ها از همونجاست که جلوی دهن گشاد امثال اینو نمیگیرن .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
1
4
به جز خاجه حافظ شیرازی همه فهمیدند کار خودتونه
قلی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
0
3
آیا تابحال هیچ فکر کرده اید که چرا دزدها وخلافکارها درتاریکی ودرخفا دزدی میکنند وسریع صحنه جرم را ترک میکنند تا کسی نبید که مبادا آبرویشان برود وگیر قانون بیفتند .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
1
5
چطور می شود نیروهای امنیتی ما پنج دختر رقاص اکباتان را در کمتر از چهل و هشت ساعت دستگیر و وادار به ندامت می کنند اما این بحران ایجاد شده در مدارس کشور را هیچ سر نخی پیدا نکرده است مگر داریم مگر میشه ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
گوزن ها هم گل شقایق میخورن
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
1
4
احتمالا ،کار اسید پاشهامی باشد
بازنشسته
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
1
4
به خدا در این سه ماه مردم سر در گم شده اند امام جمعه موقت تهران امروز می گوید مسموم سازی دانش آموزان کار دشمن است
نماینده مجلس می گوید کار دشمن خارجی نیست
آقایان مسئول دشمن کیست چرا به مردم حقیقت را نمی گویید تمام دنیا و رسانه ها می گویند کار خود نظام است یا به تعبیری کار یک عده تند رو مذهبی می باشد مثل اسید پاشی اصفهان
گمنام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
2
2
چون‌در‌قانون‌به‌صراحت‌امده‌که‌ورود‌نیروی‌انتظامی‌وپلیس‌به‌داخل
مراکز‌اموزش‌ممنوع‌است‌حالا‌اینها‌همه‌فیلمه‌که‌مردم‌به‌درخواست
خودشان‌از‌مسئولین‌این‌کار‌انجام‌بدهندوتوجیح‌خوبی‌برای‌فرستادن
نیروی‌امنیتی‌به‌درخواست‌مردم‌برای‌مدارس‌دخترانه‌صورت‌بگیرد
ونیروها‌بدونه‌دغدغه‌‌اول‌به‌مدارس‌وبعد‌به‌دانشگاه‌ورود‌پیدا‌کنند
ومستقر‌شوند‌وهر‌جنبنده‌ای‌را‌گزارش‌کنند‌هدف‌همین‌است‌وبس
عباس افشار
|
Switzerland
|
۲۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
2
2
این همان وعده‌تنبیه‌رهبر‌عزیزمان‌بودکه‌قولش‌را‌داد
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
1
3
مردم عاقل نه مردم نفهم تعجب می‌کنند که اطلاعات ما چطوری میتونه یک معترض که بدونه هیچ نام و نشانی با سروصورت پوشیده توی تاریکی که توی دوربین مدار بسته مثل یک شبه ديده میشه را یک ساعت دستگير می‌کنند اما این همه مدرسه توی چند روز خرابکاری هنوز نفهمیدند کار کیه خخخخخخ خر خودتی
هاشمی
|
Switzerland
|
۲۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
1
2
امان ازجهل وبیسوادی،بعض های شما که نظرنوشتید،ازنوشت هاونظرهاتون معلومه که مثل این نماینده خیلی هم آگاه به اخبارواطلاعات مسمومیت نیستید!!!!!!
عوامل داخلی سرسپرده توراه دادگاه برای محاکمه وتفهیم اتهام هستن،حالا فردااگرمحکوم به اعدام وزندان شدند،دوباره نق نق بعضی هاشروع میشه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
0
3
اونا ارشادشدن کیا بودن؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۴۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
0
1
دوستی‌داشتم‌میگفت‌رای‌من‌هیچ‌اثری‌ندارد‌ولی‌من‌گفتم‌من‌یک‌رای‌دارم‌نه‌به‌‌انگلیس‌ودستنشوندهاش‌وتاریشه‌کنی‌شبکه‌اخوندی‌ایستادم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
0
2
حمله فقط به دختران..شاید پای عقیم کردن در میان است این سم به راحتی خانم ها را نابارور میکنه..چرا جدی گرفته نمیشه..چرا ورودی مدرسه کنترل نمیشه عامل بیرونی نمیتونه سم رو وارد کنه
نظرات شما
پیشخوان