تاریخ انتشار: ۱۴:۴۴ - ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر

شوک مسی به عربستان با پیشنهادی عجیب

جزئیات جدید مذاکره الهلال عربستان با مسی اعلام شد.

شوک مسی به عربستان با پیشنهادی عجیب

رویداد۲۴ به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه الهلال عربستان از ۳ ماه گذشته به دنبال جذب لیونل مسی ابرستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن است.

باشگاه سعودی در چند ماه گذشته جلساتی را با مسی و پدر این بازیکن داشته تا رضایت آن‌ها را برای انتقال به لیگ عربستان را کسب کند.

در جدیدترین خبر در این زمینه نشریه «الوئام» عربستان درباره جزئیات مذاکره اخیر باشگاه الهلال با مسی پرده برداشت و نوشت: مسی در آخرین مذاکره با الهلال درخواست عجیبی کرده است.

قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از الهلال درخواست دستمزد سالیانه ۲.۲ میلیارد ریالی (بیش از ۲ تریلیون) کرده و این درخواست نجومی مسئولان الهلال را وارد شوک کرده است.

رونالدو ۳ ماه پیش با دستمزد سالیانه ۲۰۰ میلیون یورو به النصر عربستان پیوست. پروژه سعودی‌ها برای جذب ستارگان فوتبال همچنان ادامه دارد.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
برچسب ها: عربستان سعودی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
همه چی دون!!
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۲
0
0
البته اگر به ریال ایران باشد خیلی نمی‌شود!!! بهتر است الهلال قبول کند و دستمزد مسی را به ریال ایران پرداخت کند و اگر مسی اعتراض کرد بگوید ریال ریال است!!! و ایران و عربستان ندارد!!!
پاسخ ها
همه چی دون!!
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۳
البته طبق آخرین خبر واصله از ریاض ظاهرا مسی قبول نکرده که دستمزدش به ریال ایران پرداخت شود و الهلال می‌خواهد به شیوه بن سلمان حساب او را برسد!!! یعنی مسی را با آره تکه تکه کرده و سپس مثل جمال خاشقچی او را چرخ کرده و سپس در اسید بیندازند!!! تا اثری از او نماند و رقبای الهلال نتوانند او را به خدمت بگیرند!!!
نظرات شما