تاریخ انتشار: ۱۴:۴۱ - ۰۷ فروردين ۱۴۰۲
با حضور در یادمان عملیاتی فتح‌المبین؛

معاون اول رئیس جمهور به جمع کاروان‌های راهیان نور پیوست

معاون اول رئیس جمهور صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در منطقه عملیاتی فتح‌المبین در شوش ضمن ادای احترام به شهدای هشت سال دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره این شهدا به جمع کاروان‌های راهیان نور پیوست.

معاون اول رئیس جمهور به جمع کاروان‌های راهیان نور پیوست

رویداد۲۴ محمد مخبر همچنین در مراسم سالروز عملیات بزرگ فتح‌المبین در یادمان شهدای فتح‌المبین نیز شرکت کرد و در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با اشاره با نامگذاری سال جدید با عنوان «مهار تورم، رشد تولید» از سوی مقام معظم رهبری، تاکید کرد: تیم اقتصادی دولت سیزدهم برنامه ریزی مدون و زمانبندی شده برای مهار تورم و رفع مشکلات معیشتی مردم در سال جاری آغاز کرده است.

وی افزود: در راستای توجه به مردمی کردن اقتصاد که از مهمترین ارکان سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تاکیدات چندین سال گذشته رهبر معظم انقلاب بوده، برنامه ریزی‌های لازم انجام شده است و امیدواریم با یک حرکت روبه جلو به اهداف مورد نظر در این سال برسیم.

معاون اول رئیس جمهور در خصوص رفع مشکلات استان خوزستان نیز تصریح کرد: اقدامات و برنامه ریزی متنوعی برای حل مسایل این استان در زمینه‌های اشتغال، آبرسانی و فاضلاب در دولت آغاز شده است.

همچنین سردار «حسن شاهوارپور» فرمانده سپاه حضرت، ولی عصر (عج) استان خوزستان در مراسم سالروز عملیات بزرگ فتح‌المبین با اشاره به دستاورد‌های عملیات غرور آفرین فتح المبین و جانفشانی‌های رزمندگان و مردم استان خوزستان در مقابله با دشمن بعثی گفت: امروز دشمن پس از شکست و ناامیدی در حوزه دفاعی و امنیتی در مقابله با جمهوری اسلامی به دنبال جنگ اقتصادی با ملت ایران و ناامید کردن مردم بویژه نسل جوان ایرانی است که باید تلاش کنیم دشمن را در این عرصه همانند گذشته شکست دهیم.

برچسب ها: محمد مخبر
نظرات شما
پیشخوان