تاریخ انتشار: ۲۰:۰۸ - ۲۵ فروردين ۱۴۰۲

آخرین آمار کرونا در ایران ۲۵ فروردین ۱۴۰۲

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۴ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۵ هزار و ۷۸۱ رسید.

آخرین آمار کرونا در  ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ در ایران

رویداد۲۴ بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۴ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۵ هزار و ۷۸۱ رسید. بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۲ و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۳۵۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۲۱۲ نفر از آن‌ها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۶۰۲ هزار و ۷۶۷ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۴ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۵ هزار و ۷۸۱ رسید.

خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون ۳۵۱ هزار و ۱۵۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند. ۸۳۰ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.


بیشتر بخوانید: ادامه روند افزایشی کرونا در بهار/ هر علامت سرماخوردگی فرض بر کروناست


تا کنون ۵۶ میلیون و ۱۴۴ هزار و ۳۶۱ آزمایش تشخیص  ویروس کرونا در کشور انجام شده است. همچنین تا کنون ۶۵ میلیون و ۲۱۴ هزار و ۶۳۷ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۶۱۰ هزار و ۳۲۳ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۸۸ هزار و ۶۵۳ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۵۱۳ هزار و ۶۱۲ دُز رسید. در حال حاضر ۱۸ شهرستان وضعیت قرمز، ۷۶ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۲۷ شهر در وضعیت زرد و ۱۲۷ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

منبع: انتخاب
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: ویروس کرونا
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان