تاریخ انتشار: ۱۹:۴۶ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

شرایط ثبت نام ایران خودرو اعلام شد

اگرچه ایران خودرو اعلام کرده بود در مرحله دوم طرح یکپارچه خودرو شرکت نمی‌کند اما قرار است در تاریخ 16 اردیبهشت از طرح خودرویی خود رونمایی کند و 7 محصول پرطرفدار خود را مجددا در بازار عرضه کند. اما شرایط ثبت نام ایران خودرو چیست؟

شرایط ثبت نام ایران خودرو اعلام شد

رویداد۲۴ طرح پیش فروش ایران خودرو تنها مربوط به مادران دارای دو فرزند و بیشتر است و افراد عادی را در بر نمی‌گیرد. بر این اساس، ایران خودرو در نظر دارد که بر اساس طرح جوانی جمعیت، ۷ خودروی پرطرفدار خود را عرضه کند.

شرایط ثبت نام ایران خودرو چیست؟

قرار است در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ماه دومین مرحله از طرح فروش یکپارچه سامانه خودرو برگزار شود. اما از چندی قبل ایران خودرو اعلام کرد که در این مرحله شرکت نمی‌کند و اکنون اعلام کرده که طرحی که در ۱۶ اردیبهشت ماه اجرا می‌شود، طرح پیش فروش ۷ محصولی است که قرار است در قالب طرح جوانی جمعیت انجام شود.

بر این اساس تنها مادرانی که از تاریخ ۸ آبان ۱۴۰۰ به بعد دارای فرزند دوم و بیشتر شده باشند می‌توانند در طرح پیش فروش ایران خودرو شرکت کنند. در اطلاعیه این شرکت آمده است که متقاضیانی که در سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام نموده و اسامی آن‌ها به عنوان بخش سوم اولویت تابستان ۱۴۰۲ به این شرکت اعلام شده و برای آن‌ها از طرف ایران خودرو پیامک ارسال شده است، می‌توانند در این طرح شرکت کنند.


بیشتر بخوانید: آغاز پیش‌فروش کرمان‌موتور با جهش قیمت ۲۶ تا ۵۲ درصدی


شرایط ثبت نام ایران خودرو اعلام شد

اسامی خودرو‌های طرح پیش فروش ایران خودرو

در طرح پیش فروش ایران خودرو، ۷ محصول عرضه می‌شود. دناپلاس اتوماتیک، پژو ۲۰۷ دستی سقف فلزی، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، سورن پلاس بنزینی و دوگانه‌سوز و هایما اس ۷ و اس ۵ اتوماتیک در این طرح عرضه می‌شود.

آنگونه که در اطلاعیه ایران خودرو آمده است، قیمت اعلام شده در این اطلاعیه نهایی نیست و کمتر از ۵۰ درصد قیمت نهایی محصول است. قیمت نهایی خودرو در این طرح، بر اساس آخرین قیمت محصول در زمان تحویل محاسبه می‌شود.

اما متقاضیان باید چه مبلغ پیش پرداخت برای حضور در این طرح پرداخت کنند؟ بر اساس جدول منتشر شده در سایت ایران خودرو، پیش پرداخت دناپلاس ۲۱۷ میلیون تومان است. مبلغ علی الحساب پژو ۲۰۷ دستی ۱۲۷ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۱۶۷ میلیون تومان است. متقاضیان خرید سورن پلاس بنزینی و دوگانه‌سوز هم باید به ترتیب ۱۳۲ و ۱۴۹ میلیون تومان به‌عنوان پیش پرداخت واریز کنند. مبلغ علی الحساب هایما s۷ و s۵ هم به ترتیب ۳۴۸ و ۳۳۱ میلیون تومان است.

نکته مهم درباره طرح پیش فروش جدید ایران خودرو این است که متقاضیان تنها باید چهار ماه در انتظار دریافت خودروی خود بمانند. چون این طرح ۱۶ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و وعده داده شده که همه خودرو‌ها شهریور امسال به برندگان تحویل داده شود.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: ایران خودرو
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱
0
0
احتمالا خودرو به یکی از پچه ها و به قیمت روز تحویل داده خواهد شد !
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان