تاریخ انتشار: ۱۵:۱۷ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲
رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار:

گوجه سبز و چاقاله بادام ۱۶۰ هزار تومان، گیلاس به ۳۰۰ هزار تومان!

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار شهرکرد: گوجه سبز و چاقاله بادام به قیمت هر کیلوگرم ۱۵۰ تا ۱۶۰ هزار تومان به‌فروش می‌رسد که به‌علت کیفیت پایین و قیمت بالا متقاضی چندانی برای خرید ندارد، همچنین قیمت توت فرنگی با کیفیت خوب حدود ۱۰۰ هزار تومان است، قیمت گیلاس نیز به ۳۰۰ هزار تومان نیز رسیده.

گوجه سبز و چاقاله بادام ۱۶۰ هزار تومان، گیلاس به ۳۰۰ هزار تومان!

رویداد۲۴ ایسنا نوشت: رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار شهرکرد با اشاره به اینکه هنوز پای میوه‌های نوبرانه بهاری مانند گیلاس، زردآلو و ... به علت کیفیت پایین و قیمت بالا به میوه‌فروشی‌های استان باز نشده است، گفت: میوه‌های نوبرانه درحال حاضر کیفیت مناسبی ندارند و قیمت آن‌ها نیز بالا است.

جمشید آل‌مومن با اشاره به اینکه هنوز پای میوه‌های نوبرانه بهاری مانند گیلاس، زردآلو و ... به علت کیفیت پایین و قیمت بالا به میوه‌فروشی‌های چهارمحال و بختیاری باز نشده است، اظهار کرد: عرضه برخی محصولات به‌صورت محدود انجام می‌شود، اما میوه‌هایی مانند هندوانه و طالبی فروش خوبی دارند، هندوانه با قیمت ۸ تا ۱۵ هزار تومان به ازای هر کیلوگرم به‌فروش می‌رسد.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار شهرکرد افزود: گوجه سبز و چاقاله بادام به قیمت هر کیلوگرم ۱۵۰ تا ۱۶۰ هزار تومان به‌فروش می‌رسد که به‌علت کیفیت پایین و قیمت بالا متقاضی چندانی برای خرید ندارد، همچنین قیمت توت فرنگی با کیفیت خوب حدود ۱۰۰ هزار تومان است، قیمت گیلاس نیز به ۳۰۰ هزار تومان نیز رسیده، اما فروشندگان میوه و تره‌بار عموما برای خرید و فروش میوه‌های نوبرانه در شهرکرد اقدام نمی‌کنند.

آل‌مومن گفت: در ماه‌های آینده میوه‌های بهاری به وفور و با کیفیت خوب و قیمت مناسب وارد بازار می‌شوند.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: میوه و تره بار
نظرات شما
نظرسنجی
پیش‌بینی شما از آینده قیمت دلار چیست؟
پیشخوان