تاریخ انتشار: ۱۹:۴۷ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۴ نظر

محسنی اژه ای: مردم عمل مسئول را می‌بینند نه قولش را

حجت الاسلام اژه‌ای گفت: مردم عمل را می‌بینند نه قول را؛ قول خوب است، اما مشروط به آنکه با عمل همراه باشد.

محسنی اژه ای

رویداد۲۴ به گزارش فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه در جلسه شورای اداری استان خراسان شمالی اظهار کرد: امروز‌ باید تمام تمرکز و‌توان خود را برای رفع مسائل و مشکلات اقتصادی و‌ تحقق رشد تولید و مهار تورم‌ معطوف کنیم و‌در این راه باید از ظرفیت‌های مردمی به نحو‌ مطلوب‌ بهره بگیریم.

وی گفت: لازمه بهره گیری از ظرفیت‌های مردمی این است که مردم به ما اعتماد داشته باشند و بدانند که ما مسئولان نهایت تلاش را برای رفع مسائل و مشکلات آنها به کار می بندیم.

رئیس قوه قضاییه افزود: اگر مردم به کارگزاران نظام اعتماد کنند و توطئه دشمن در جهت مخدوش کردن این اعتماد، ناکام ماند آنگاه است که مردم برای رفع مشکلات، کمک کرده و یا صبر و‌ تحمل پیشه می‌کنند.


بیشتر بخوانید: رئیس قوه قضائیه: لایحه حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب به دولت ارسال شد


رئیس دستگاه قضا ادامه داد: اگر خدای ناکرده دشمن در توطئه خود توفیق یابد و به اعتماد مردم خدشه وارد شود و یا زندگی ما مسئولان از مردم جدا شود آنگاه است که مردم نه تنها کمک‌کار نخواهند بود بلکه ممکن است حرف دشمن را باور کنند.

وی ادامه داد: مردم عمل را می‌بینند نه قول را؛ قول خوب است اما مشروط به آنکه با عمل همراه باشد؛ بنابراین زندگی ما مسئولان به صورت عملی باید همراه با مردم باشد. 

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در پایان خاطرنشان کرد: اگر مردم و جوانان نسبت به کارآمدی ما مسئولان ناامید شوند و‌ از ما کارآمدی نبینند، ممکن است خدای ناکرده به نداهای دشمن گوش فرا دهند. 

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: محسنی اژه ای
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
طاری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۷
0
5
کدام عمل ؟ آیا شما از مسولین عملی می بینید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۸
0
0
روضه ۴۴ ساله
یعقوب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۸
0
0
خدا نکنه ما به شما اعتماد نداشته باشیم که دشمن بخواهد توطئه کند و خدای نکرده ما گول دشمن را بخوریم و فکر کنیم شما مسئولان ناکارآمد هستید. اینطوری ما صبر و تحمل پیشه نمیکنیم و دست به اعتراض میزنیم و شما میگوئید اینها اغتشاشگر هستند و یک عده ما را می کشند و خدای نکرده دستان شما به خون آلوده میشود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۸
0
1
اقای اژه ای مشکل اصلی اینه که قضات اصلا ترسی از زد و بند ندارند!!!!!!چرا؟؟؟؟؟؟
نظرات شما
پیشخوان