تاریخ انتشار: ۱۵:۴۷ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۲ نظر

واکنش مجری تلویزیون به شایعه جنجالی درباره وریا غفوری

مجتبی پوربخش به شایعات موجود درباره وریا غفوری دامن زد.

واکنش مجری تلویزیون به شایعه جنجالی درباره وریا غفوری

رویداد۲۴  ماجرای خداحافظی وریا غفوری از فوتبال تبدیل به حاشیه‌ای جدید شده است. وریا که سابقه ۱۸۵ بازی برای استقلال در کارنامه دارد پیش از دربی تهران که قرار بود روز چهارشنبه برگزار شود با نوشتن متنی اینستاگرامی خبر داد که از فوتبال خداحافظی کرده است.

وریا در همان متن نوشت که به عنوان تماشاگر قرار است برای تماشای دربی به ورزشگاه آزادی برود تا در بین تماشاگران قرمز و آبی از دنیای فوتبال خداحافظی کند. این اتفاق درحالی در دستور کار وریا قرار گرفته بود که هیچ تصویری از او در زمان دربی منتشر نشد. البته که هواداران دو تیم در دقیقه ۲۱ (شماره پیراهن وریا در استقلال) او را یکصدا تشویق کردند، هرچند که این تشویق با سانسور در تلویزیون در زمان پخش زنده مواجه شد.

پس از بازی، ولی شایعات رنگ دیگری به خود گرفتند و چند منبع غیررسمی خبر از این دادند که به وریا غفوری اجازه حضور در ورزشگاه آزادی داده نشده است. اگرچه هیچ مقام رسمی و یا حتی خود وریا هم به چنین موردی اشاره نکرده اند، ولی استوری تازه مجتبی پوربخش، مجری سابق تلویزیون، به این شایعه دامن زده است. پوربخش با مقایسه وریا با جهان پهلوان تختی ادعا کرده وریا غفوری به ورزشگاه آزادی راه داده نشده است.

واکنش مجری تلویزیون به شایعه جنجالی درباره وریا غفوری

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: وریا غفوری
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
حمید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۱
21
3
غفوری‌به‌درد‌فوتبال‌ایران‌نمی‌خورد‌
صلاحیت‌بازی‌ندارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۲
اره صدیقی و علم والهدا رو ببرید تو تیم
نظرات شما
پیشخوان