تاریخ انتشار: ۱۴:۵۰ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۲ نظر

رئیس قوه قضاییه: صِرف قول و حرف زدن مسئولان امید ایجاد نمی‌شود؛ باید عمل کرد

رئیس قوه قضاییه گفت: ایجاد امید در جامعه، به صِرف قول و حرف زدن مسئولان ایجاد نمی‌شود بلکه باید برای امیدآفرینی، «عمل» نیز همراه «قول» مسئولان باشد.

رئیس قوه قضاییه: صِرف قول و حرف زدن مسئولان امید ایجاد نمی‌شود؛ باید عمل کرد

رویداد۲۴ غلامحسین محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضاییه پیش از ظهر امروز در جلسه شورای تامین استان مازندران طی سخنانی اظهار کرد: گاهی اوقات برای حل ریشه‌ای برخی از امور، راهی به جز حضور میدانی مسؤولان و بررسی اوضاع و شرایط از نزدیک و متعاقبا انتقال مطالب به‌دست آمده به سایر مسؤولان امر، وجود ندارد.

رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه امروز یکی از موضوعات امیدآفرین در کشور این است که همه اقشار مردم به ویژه جوانان احساس کنند مسؤولان و مدیران کارآمدی دارند، افزود: ایجاد امید در جامعه، به صِرف قول و حرف زدن مسؤولان ایجاد نمی‌شود بلکه باید برای امیدآفرینی، «عمل» نیز همراه «قول» مسؤولان باشد.

اژه‌ای در همین رابطه گفت: از جمله اموری که می‌تواند موجب امیدآفرینی در میان مردم و ارتقاء کارآمدی نظام شود، حرکت همراه با برنامه از سوی مسؤولان است.

وی در ادامه، بر ضرورت رعایت اصل شایسته‌سالاری در انتصاب‌ها و استفاده از نیروهای کارآمد در مسؤولیت‌های مختلف تاکید کرد و گفت: چنانچه ما در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف از نیروهای کارآمد استفاده کنیم، کارها با هزینه کمتر و بهره‌وری بیشتر انجام خواهد شد.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: قوه قضایه
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناسناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۸
0
2
آفرین! دو گفته نیم کردار نیست! به عمل کار بر آید به لقوز خوانی نیست!
گیلانیهای شاکی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۸
0
0
درود و احسنت، رویداد24 استدعا داریم منعکس بفرمایید که نامه های شکایات و گزارشهای عده کثیری از گیلانیها مبنی بر فساد نهادینه در دادگستری گیلان (با مدارک و مستندات)و تقاضای خانه تکانی اساسی در حوزه ریاست بویژه دردادسرا، موجود در دفتر ارتباطات مردمی قوه قضاییه در حد وعده و حرف باقی نماند. با سپاس
نظرات شما
پیشخوان