تاریخ انتشار: ۱۷:۳۶ - ۰۱ تير ۱۴۰۲

پرسپولیس با الهلال و الاتحاد در یک گلدان قرار گرفت!

با اعلام سیدبندی احتمالی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس در گلدان شماره یک این رقابت‌ها قرار خواهد گرفت.

پرسپولیس با الهلال و الاتحاد در یک گلدان قرار گرفت!

رویداد۲۴ سیدبندی رقابت.‌های لیگ قهرمانان آسیا به صورت غیررسمی اعلام شد که طی آن، پرسپولیس در گلدان شماره یک این مسابقات قرار گرفته است. قرار است که این موضوع به صورت رسمی از سوی AFC اعلام شود، اما سیدبندی نهایی نیز تفاوتی با سیدبندی اعلام شده نخواهد داشت.

طبق آنچه که رسانه‌ها اعلام کرده‌اند، انتظار می‌رود که پرسپولیس در سید نخست این پیکارها، با الهلال، الاتحاد، الدحیل و السد در گلدان شماره یک قرار بگیرد. این به معنای افزایش شانس شاگردان گل محمدی برای صعود به دور بعدی مسابقات و قرار نگرفتن در گروه مرگ مسابقات خواهد بود.

نساجی که توانست عنوان قهرمانی رقابت‌های جام حذفی را در فصل ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ به دست بیاورد، در گلدان دوم قرار دارد. العین، پاختاکور، نسف قرشی و الفیحاء عربستان نیز به همراه نماینده قائمشهر در سید دوم جای گرفته‌اند.

اما سپاهان به عنوان سومین نماینده ایران، در سید سوم حضور دارد. زردپوشان اصفهانی در کنار استقلول تاجیکستان، الفیصلی اردن، آهال ترکمنستان و بمبئی سیتی هند در گلدان سوم قرار دارد.


بیشتر بخوانید: قانونی که به شدت به ضرر پرسپولیس است!


اما تراکتور که باید کار خود را در دور پلی آف آغاز کند و به مصاف برنده شارجه امارات و باشوندارا کینگز بنگلادش می‌رود و در صورت صعود به دور گروهی، راهی سید چهارم می. شود. جایی که قهرمان عراق به همراه دو تیم دیگر که در مسابقات پلی آف برنده می‌شوند، قرار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است که تکلیف تراکتور، ۳۱ مرداد و در دیدار پلی آف مشخص می‌شود. هفته نخست مرحله گروهی نیز ۲۷ و ۲۸ شهریور برگزار می‌شود. انتظار می. رود که مراسم قرعه کشی نهایی، روز جمعه ۲۵ آگوست (سوم شهریور) برگزار شود و تیم‌های ایرانی حریفان خود را در این رقابت‌ها خواهند شناخت.

منبع: فرارو
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان