تاریخ انتشار: ۱۶:۱۱ - ۱۱ تير ۱۴۰۲

خرید مستقیم از چین با وانیکس و ابداع اینترنت

با وجود اینترنت اکنون می‌توان بصورت مستقیم از هر جای دنیا کالا خریداری کرد بدون اینکه نیاز باشد به آنجا سفر کنید. اما خرید اینترنتی درون‌مرزی با برون‌مرزی قاعدتا تفاوت‌هایی دارد. تفاوت‌هایی که با توضیح خرید مستقیم از چین با وانیکس آن‌ها را کامل بررسی می‌کنیم.

خرید مستقیم از چین با وانیکس و ابداع اینترنت

رویداد۲۴ شاید اگر 50 سال پیش کسی می‌گفت می‌توان بدون اینکه به کشور دیگری مسافرت کرد از آنجا کالا خریداری کرد، همه با تعجب به وی تماشا می‌کردند و احتمالا او را مسخره می‌کردند. اما خب یک شخص هم نبود که شرایط انجام این کار را فراهم کرد. دولت آمریکا بصورت مخفیانه توانست یک شبکه ارتباط داخلی میان سیستم‌هایش ایجاد کند و بعدها با تکامل سیستم‌های ماهواره‌ای آن را به جهانیان معرفی کند: اینترنت. 

برای خرید مستقیم از چین با وانیکس با کمترین کارمزد کلیک کنید. 

با وجود اینترنت اکنون می‌توان بصورت مستقیم از هر جای دنیا کالا خریداری کرد بدون اینکه نیاز باشد به آنجا سفر کنید. اما خرید اینترنتی درون‌مرزی با برون‌مرزی قاعدتا تفاوت‌هایی دارد. تفاوت‌هایی که با توضیح خرید مستقیم از چین با وانیکس آنها را کامل بررسی می‌کنیم.

تفاوت خرید مستقیم و غیر مستقیم از چین

امروزه با وجود اینترنت دو نوع خرید از فروشگاه‌ها فراهم شده است: خرید مستقیم و خرید غیر مستقیم. اگر فرضا فروشگاهی در ساری قرار داشته باشد و شما شهروندی ساکن بندرعباس باشید، می‌توانید به صورت مستقیم با استفاده از فروشگاه اینترنتی آن فروشگاه کالاهای موردنیاز خود را خریداری کرده و بدون اینکه لازم باشد کسی واسطه خرید گردد یا خودتان به آنجا سفر کنید، کالاها به دستتان می‌رسد.

وانیکس و خرید از چین

خرید مستقیم از چین با وانیکس همان خرید اینترنتی کالاهای موردنیاز از فروشگاه‌های موجود در چین با استفاده از سایت علی بابا است. شما می‌توانید با استفاده از سایت علی بابا، درست مانند خرید کالا از فروشگاه‌های داخل کشور، دست به خرید کالا از فروشگاه‌های موجود در چین بزنید. 

تنها کافی است که بدانید روش خرید کالا از این فروشگاه‌ها چگونه است. این اطلاعات نزد شرکت وانیکس بوده و می‌توانید با مراجعه به این شرکت، کار واردات کالای خود را بسیار ساده انجام داده و دیگر برای خرید کالا به چین مراجعه نکنید.

روش خرید اینگونه است که ابتدا درون سایت علی بابا نام کالاهایی که قصد خریدشان را دارید وارد کرده و سپس مستقیما به فروشگاهی که ان کالاها را دارد متصل می‌شوید. بعد که متصل شدید یک فرم خرید عمده تهیه و برای آنها ارسال می‌کنید.

درنهایت اگر خرید شما مورد تایید واقع شود باید با سیستم پرداخت پول اینترنتی یعنی پی پال یا علی پی اقدام به پرداخت هزینه خرید کالاها کنید. اما هر کدام از این مراحل نیازمند دانستن مواردی است که اگر از آنها بی‌اطلاع باشید امکان دارد خرید شما با مشکل مواجه شود. به‌همین‌دلیل وانیکس به‌شما کمک خواهد کرد. 

برچسب ها: خرید کالا
نظرات شما