تاریخ انتشار: ۱۵:۱۵ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۲ نظر

دفاع جالب ضرغامی از هنگامه قاضیانی

عزت ضرغامی رییس پیشین رسانه ملی در یک برنامه شبکه نمایش خانگی مذهبی به دفاع تمام قد از هنگامه قاضیانی هنرپیشه سرشناس پرداخته که اخیرا به دلیل اتفاقات یک ساله اخیر فعالیتی در حوزه کاری خود ندارد.

دفاع جالب ضرغامی از هنگامه قاضیانی

رویداد۲۴ عزت ضرغامی رییس پیشین رسانه ملی در یک برنامه مذهبی با اجرای پویانفر (مداح معروف) به دفاع تمام قد از هنگامه قاضیانی هنرپیشه سرشناس پرداخته که اخیرا به دلیل اتفاقات یک ساله اخیر فعالیتی در حوزه کاری خود ندارد.

ضرغامی درباره مباحث رخداد‌های اخیر گفته است: امر به معروف و نهی از منکر از جنس ارتباط است. ارتباط موفق یعنی گیرنده، پیام فرستنده را دریافت کند و موجب تغییر رفتار او شود. بسیاری از اقدامات ما نه توسط گیرنده دریافت می‌شود و نه موجب تغییر رفتار او می‌شود.

بازداشت‌شدگان اعتراضات که همه از قشر جوان و نوجوان بودند، نه حرف بازجو‌ها را می‌فهمیدند و نه بازجو‌ها می‌فهمیدند آنان چه می‌گویند.

باید با زبان جوانان با آنان حرف زد. با آنان مدارا کرد. حکمت گمشده‌ی امروز ماست.

خانم هنگامه قاضیانی با خیلی از متهمان اعتراضات متفاوت هستند. من در صدا و سیما ازایشان تجلیل کرده‌ام و سخنان‌ایشان در مراسم دریافت سیمرغ در جشنواره فجر متعهدانه بود. آن رفتار خاص، کاملاً عکس‌العملی بود. باید برای این اقدامات چاره‌اندیشی کرد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
محمدمعصومی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۴
0
6
قوم منافق دو رو
قوم ریاکار دو رو
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۴
0
4
خدا عاقبت ادمو به خیر کنه
نظرات شما