تاریخ انتشار: ۱۳:۵۸ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۲

افزایش دما در تهران

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران فردا (۹ مرداد) وضعیت جوی این استان وزش باد شدید در نیمه جنوبی و گرد و خاک و افزایش دما پیش بینی شده است.

افزایش دما در تهران

رویداد ۲۴ ایسنا نوشت: بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگو‌های پیش‌بینی عددی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

بعد از ظهر امروز و فردا (۸ و۹ مرداد) در ساعات عصر و شب در بیشتر نواحی استان وزش باد متوسط تا نسبتا شدید و در نیمه‌جنوبی، گاهی وزش باد شدید در مناطق مستعد با خیزش گردوخاک و گاهی کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

در ساعت‌های بعد از ظهر امروز و پنجشنبه (۱۲ مرداد) در بخش‌های شمالی استان، افزایش ابر و در ارتفاعات گاهی رگبار باران با احتمال رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

امروز کاهش نسبی دما در بیشتر نواحی و از فردا تا چهارشنبه (۱۱ مرداد) افزایش تدریجی دما در سطح استان مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۴۳ درجه سانتیگراد گرمترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۹ مرداد) کمی ابری تا نیمه‌ابری و در بعد از ظهر افزایش باد با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و طی سه‌شنبه (۱۰ مرداد) قسمتی ابری در بعضی ساعت‌ها وزش باد با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: وضعیت آب و هوا
نظرات شما