تاریخ انتشار: ۱۴:۰۸ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۴ نظر

وزیر ارتباطات: حل کندی اینترنت سال‌ها زمان می‌برد!

عیسی زارع پور درباره آخرین اقدامات انجام شده برای رفع کندی اینترنت گفت: برخی از مشکلاتی که در شبکه وجود دارد مربوط به سال‌های گذشته است لذا سال‌ها کار می‌برد تا مساله حل شود. حل این مساله اقدامات بلند مدت و میان مدتی می‌خواهد.

وزیر ارتباطات: حل کندی اینترنت سال‌ها زمان می‌برد!
رویداد۲۴ عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره آخرین اقدامات انجام شده برای رفع کندی اینترنت اظهار داشت: در کمیته‌ای که اخیراً (۳ مردادماه) در مرکز ملی فضای مجازی تشکیل شد، وزارت ارتباطات نیز مشارکت فعال داشت و در این جلسه اشکالاتی که در کار وجود دارد را بیان کردیم.

به گزارش شفقنا، وی بیان کرد: برخی از مشکلاتی که در شبکه وجود دارد مربوط به سال‌های گذشته است لذا سال‌ها کار می‌برد تا مساله حل شود. حل این مساله اقدامات بلند مدت و میان مدتی می‌خواهد مثل بحث توسعه ارتباطات ثابت در کشور که سالهاست به آن توجه نشده و برای رفع این مشکل در حال اجرای پروژه فیبرنوری هستیم.

آقای زارع پور گفت: برخی از مسایل مربوط به لایه‌های مختلف شبکه است، مثل لایه core (کر) و تجمیع که شرکت مخابرات ایران شبکه داخل استان‌ها را دارد و بعضاً در برخی از استان‌ها مشکلات جدی داریم. همه این مسایل جمع بندی شده و در حال ارایه راهکار‌های کوتاه مدت و بلند مدت برای رفع این مشکلات هستیم.

وی اضافه کرد: البته وزارت ارتباطات قبلاً همه این راهکار‌ها را استخراج کرده بود، اما در جلسه اخیری که تشکیل شد سایر دوستان نیز نکاتی به آن اضافه کردند و معتقد بودند که این نکات باید پیگیری شود و انشاالله یک به یک پیگیری می‌کنیم.

آقای زارع پور با تأکید بر اینکه پیگیری خواهیم کرد تا روز به روز بر کیفیت شبکه افزوده شود، گفت: پیگیری و حل مشکلات وظیفه ذاتی ماست و اگر مشکلی وجود نداشته باشد وجود ما در وزارت ارتباطات اضافه است.

منبع: شفقنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۹
0
3
قطعا خوب تو روش نشستی. تو اومدی یهو کند شد تا نری و هفت جدو آبادتم نرن این همینه
سیدضیاء
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۹
0
3
باسلام.
والا تو این دوسال کیفیت اینترنت افتضاح شد..
حالا شما هم بگو کار قبلی هاس...
انشاالله خداوند به شما صبر وتحمل وعلم ودانش وسواد بهتر شدن اوضاع رابدهد..
خداقوت وزیر محترم....فکرکنم یک چند تا دیگه از شرکتهای مثل طاقچه و دیجی کالا وازکی را ببندید وضعیت عالی میشه..
راِیش سوم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۹
0
5
مفتخور
بی هو یت
آریو برزن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۹
0
2
اوس عیسی با بیل و کلنگ درستش کنید شما این کاره اید!!!
نظرات شما