تاریخ انتشار: ۲۱:۳۱ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۲

منبع آگاه: رئیسی با استعفای سجادی موافقت کرد

یک منبع خبری مطلع به تسنیم گفت که رئیسی با استعفای حمید سجادی از وزارت ورزش و جوانان موافقت کرده است و وی به‌زودی از این وزارتخانه خداحافظی خواهد کرد.

استعفای سجادی

رویداد۲۴ به گزارش تسنیم، سید حمید سجادی وزیر ورزش به‌دلیل عارضه ناشی از سقوط بالگرد و ضرورت ادامه درمان، دوبار تقاضای استعفای خود را تقدیم رئیس‌جمهور کرده بود.
 
بالگرد حامل حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، چهارم اسفند 1401 هنگام فرود در مجموعه ورزشی شهرستان بافت در حالی که نزدیک به نشستن بود سقوط کرد و برخی سرنشینان آن زخمی شدند که به مراکز درمانی انتقال یافتند و اسماعیل احمدی رئیس حوزه وزارتی وزارت ورزش نیز جان خود را از دست داد.
 
خبرنگار تسنیم کسب اطلاع کرد که آقای سجادی در روزهای اخیر نیز به‌دلیل آسیبی که به طحال وی در همان سانحه بالگرد وارد شده است، تحت عمل جراحی قرار گرفته است و به همین دلیل ادامه کار پرحجم و پرفشار برای مدتی برای او مقدور نبود.
 
کیومرث هاشمی از مدیران باتجربه ورزش کشور است که مسئولیت‌هایی همچون سرپرستی فدراسیون فوتبال، ریاست ستاد مبارزه با دوپینگ کشور، دبیری شورای‌عالی المپیاد ورزش ایرانیان، نمایندگی ایران برای شرکت در جلسات کمیته بین‌المللی ورزش و تربیت‌بدنی سازمان یونسکو در سال‌های 1385 تا 1388 و قائم‌مقام وزیر در امور تربیت بدنی آموزش و پرورش و ریاست کمیته ملی المپیک را به‌عهده داشت.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: وزیر ورزش
نظرات شما