تاریخ انتشار: ۱۰:۴۷ - ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

گروگانگیری در وسط شهر / آدم ربا غافلگیر شد

بنا بر اعلام فرمانده انتظامی استان قزوین گروگان ۱۷ ساله از چنگ آدم ربا در کمتر از ۲۴ ساعت در یک عملیات ضربتی پلیس آزاد شد.

گروگانگیری در وسط شهر / آدم ربا غافلگیر شد

رویداد۲۴ به گزارش رکنا؛  سردار علی ابراهیمی در جزئیات این خبر بیان داشت: در پی تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه فرزند ۱۷ ساله اش توسط افراد ناشناس در یکی از میادین شهرستان قزوین ربوده شده است، بلافاصله اقدامات اولیه در این راستا آغاز و موضوع با حساسیت ویژه‌ای توسط ماموران پلیس آگاهی دنبال شد.

وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی بلافاصله در محل حضور یافته و در بررسی‌های اولیه دریافتند راکب یک دستگاه موتورسیکلت، فردی ۱۷ ساله را در یکی از میادین شهر با تهدید چاقو ربوده و پس از سوار کردن با موتورسیکلت از محل متواری شده است.


بیشتر بخوانید:  گروگانگیری هولناک در تهران، به خون کشیده شد


فرمانده انتظامی استان قزوین اظهار داشت: با انجام تحقیقات تخصصی و اطلاعاتی با بررسی دقیق اظهارات خانواده فرد ربوده شده و سرنخ‌های به دست آمده ماموران تحقیقات گسترده‌ای را برای آزاد سازی گروگان آغاز و سرانجام موفق شدند هویت متهم را در یکی از روستا‌های شهرستان آوج شناسایی کنند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: ماموران پس از شناسایی مخفیگاه این آدم ربا بلافاصله به محل اعزام و در عملیاتی دقیق و حساب شده موفق شدند در کمتر از ۲۴ ساعت فرد ربوده شده را از چنگ آدم ربا آزاد کردند.

سردار ابراهیمی با اشاره به دستگیری عامل این آدم ربایی و اقرار متهم به بزه انتسابی افزود: متهم دارای سوابق متعدد کیفری در زمینه معاونت در قتل و آدم ربایی، درگیری و زورگیری بوده که اخیرا با تودیع وثیقه از زندان آزاد شده است.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات شما