تاریخ انتشار: ۰۹:۱۸ - ۲۲ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

کوثری: تعداد زیادی از نمایندگان مخالف استیضاح وزیر کشور هستند

بنا به گفته نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی وزیر کشور دارد کار را محکم دنبال می‌کند و به امید خدا بتواند به بهترین نحو این مسیر را طی کند تا بتوانیم یک انتخابات خوب در پایان سال داشته باشیم.

کوثری: تعداد زیادی از نمایندگان مخالف استیضاح وزیر کشور هستند

رویداد۲۴ برنا نوشت:  سردار اسماعیل کوثری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص صحبت‌های برخی نمایندگان مبنی بر استیضاح وزیر کشور گفت: آقای وحیدی زمانی که در جلسه غیر علنی مجلس حضور داشتند، نمایندگان حرف‌های خودشان را زدند و ایشان در نهایت قبول کردند که بخشنامه را اصلاح کنند.

وی افزود: وزیر کشور چند بند از بیانیه را اصلاح کردند و در چارچوب دقیق قانون، موضوع را ابلاغ کردند، ولی برخی نمایندگان می‌گویند با مسئولین استان مشکل دارند؛ لذا بر این اساس پافشاری می‌کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به دلیل اینکه وزیر کشور درخواست‌های زیادی مبنی بر جا به جایی معاون سیاسی خود داشتند، ایشان نسبت به این موضوع تمایل دارند، اما چون طبق قانون جدید، انتخابات زودتر اعلام شد به همین دلیل باید یک نفر در حد توان این جایگاه پیدا کند.


بیشتر بخوانید: انتقاد استاندار تهران از بی تدبیری شهرداری در حادثه خلازیر


کوثری مطرح کرد: برخی از نمایندگان که تعداد آن‌ها قابل توجه است از نمایندگانی که دنبال استیضاح هستند درخواست کردند که این موضوع را منتفی کنند و این موضوع را به بعد از انتخابات موکول کند و آنگونه که من اطلاع دارم وزیر کشور به دنبال این است که اگر قرار است فردی را جایگزین کند، فردی مسلط به کار باشد تا انتخابات که تا به امروز به صورت منظم و دقیق انجام شده است، به همین روال طی شود

وی تاکید کرد: تا جایی که من اطلاع دارم مشکلاتی در این زمینه وجود دارد، اما وزیر کشور کار را دارد محکم دنبال می‌کند و به امید خدا بتواند به بهترین نحو این مسیر را طی کند تا بتوانیم یک انتخابات خوب در پایان سال داشته باشیم.

کوثری در پایان ضمن اشاره به لزوم همدلی و همکاری قوا در زمینه‌های مختلف گفت: حضرت آقا روی این موضوع حساس هستند، نه فقط برای این دوره بلکه برای دوره‌های قبل هم این تاکیدات را دشته‌اند؛ مخصوصا اینکه عنایت حضرت آقا در رابطه با مجلس انقلابی است، باید تا حد بسیار زیادی رعایت کنیم که مردم این احساس را نکنند بین مجلس و دولت اختلاف وجود دارد بلکه این تفاهم و همدلی را برای پیشبرد اهداف و رفع مشکلات بیشتر کنند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: نماینده تهران
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۳
0
1
از کوثری هیچ چیز مثبت ندیدیم جز لاطاعلات!
نظرات شما