تاریخ انتشار: ۰۹:۱۰ - ۲۴ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

کاهش قیمت برخی خودرو‌ها در بازار

اقتصادنیوز نوشت: ارزیابی بازار از رشد، افت و ثبات قیمت پرطرفدار‌های ایران خودرو حکایت دارد. بطوریکه برخی از پرطرفدار‌های ایران خودرو امروز ریزشی تا سقف ۲۷ میلیون تومانی داشتند و برخی دیگر رشد ۱۰ میلیونی را تجربه کردند.

کاهش قیمت برخی خودرو‌ها در بازار

رویداد۲۴ رصد بازار نشان می‌دهد پرطرفدار‌های ایران خودرو امروز در کنار رشد، ثبات و افت قیمت را هم تجربه کردند و با این شرایط می‌توان گفت ایران‌خودرویی‌ها با مثلث قیمتی راهی بازار شدند. به گفته فعالان بازار خودرو تثبت نرخ دلار در بازار امروز و سرگیجه خبری عمده دلایلی است که موجب شده تا پرطرفدار‌های ایران خودرو کمی آرام شوند.

با توجه به ارزیابی بازار امروز و در میان پرطرفدار‌های ایران خودرو امروز «۲۰۷ پاناروما اتومات» بیشترین کاهش قیمت را تجربه کرد و افتی ۲۷ میلیونی داشت و «هایما S۵ پلاس» هم با افت ۱۰ میلیونی راهی بازار شد.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودرو‌های «۲۰۷ پاناروما اتومات»، «هایما S۵ پلاس»، «سمند سورن پلاس»، «رانا پلاس»، «دنا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتومات» مورد ارزیابی قرار گرفت.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز اکثر پرطرفدار‌های ایران خودرو افت قیمت داشتند با این شرایط «سمند سورن پلاس» در بازار با افت یک میلیونی در بازار ۵۷۲ میلیون تومانی شد. اما «هایما S۵ پلاس» هم در بازار یک میلیارد و ۲۲۵ میلیون تومان قیمت خورد و نسبت به روز گذشته رشدی ۱۰ میلیون تومانی داشت. از سوی دیگر رصد بازار نشان می‌دهد در بازه زمانی مورد بررسی «رانا پلاس» ۴۹۲ میلیون تومان قیمت خورد و تغییر قیمت نداشت. در میان خانواده دنا هم امروز «دناپلاس» در بازار افتی ۳ میلیونی داشت و ۶۳۰ میلیون تومان قیمت خورد و «دنا پلاس توربو اتومات» هم با کاهش ۲ میلیونی در بازار ۸۱۹ میلیون تومان قیمت گذاری شد. اما در میان پرطرفدار‌های ایران خودرو امروز «۲۰۷ پاناراما اتومات» بیشترین رشد قیمت را به خود اختصاص داد و با کاهش ۲۷ میلیونی در بازار ۸۱۵ میلیون قیمت خورد.

کاهش قیمت برخی خودرو‌ها در بازار

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: قیمت خودرو
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
شهروند
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۴
0
0
بزودی شاهد پرواز قیمتها خواهیم بود
نظرات شما