تاریخ انتشار: ۱۵:۲۳ - ۲۴ مرداد ۱۴۰۲

مریم رجوی از آلبانی ممنوع‌الخروج شد

پس از انتشار خبر ممنوع الورودی مریم رجوی، منابع آگاه امنیتی اعلام کردند که خبر ممنوع الخروجی مریم رجوی نیز از آلبانی صادر شده است.

مریم رجوی از آلبانی ممنوع‌الخروج شد
رویداد۲۴ فارس نوشت: اخیرا اخباری منتشر شد مبنی که دولت آلبانی «مریم رجوی» سرکرده منافقین که چند ماه قبل از این کشور به فرانسه رفته بود، را ممنوع الورود کرده است.

حکم ممنوع الورودی مریم رجوی براساس آنچه اعلام شده بود از سوی دادگاه ضدتروریسم آلبانی صادر شده و این دادگاه پس از بررسی مستندات موجود مبنی بر هدایت اقدامات تروریستی توسط این گروهک در داخل ایران، حکم ممنوعیت ورود رجوی به آلبانی را صادر کرده است.

پس از رسانه‌ای شدن خبر ممنوع الورودی مریم رجوی، منابع آگاه امنیتی اعلام کردند که خبر ممنوع الخروجی مریم رجوی نیز از آلبانی صادر شده است.

طبق گزارش‌ها مریم رجوی که سابقه ورود از مبادی غیر رسمی به آلبانی را داشته، در پرونده قضایی خود، حکم ممنوع الخروجی را نیز دارد.

حواشی ممنوع‌الورودی مریم رجوی به آلبانی، جلسه محرمانه ۱۵ مرداد گروهک منافقین که به ریاست مژگان پارسایی مسئول قرارگاه اشرف برگزار شد، را هم ملتهب کرده است.

مژگان پارسائی در این باره توضیح داده که اقدامات دولت آلبانی از قبل یورش تا امروز برای درخواست حضور مریم رجوی در مکانی غیر از اشرف ۳ و ارائه توضیحات پیراموان اتهامات و اسناد مطروحه، مشکوک است و احتمال دستگیری او بسیار زیاد است.

نیرو‌های پلیس آلبانی اخیرا به دستور دادگاه ضد فساد و جرائم سازمان‌یافته این کشور برای تحقیق در خصوص اتهام‌های مربوط به حملات سایبری و تروریستی وارد اردوگاه اشرف ۳ واقع در منطقه مانزا در دورس آلبانی شده بودند.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: مریم رجوی
نظرات شما